Wpis z mikrobloga

Czytam znalezisko o zbiórce na Bayraktara i mam poważne pytanie do husarzy & fajnopolaków (znowu w jednym teamie, jak za starych dobrych czasów śmiercionośnej pandemii COVID) - jak wy to dalej widzicie? W sensie - waszym zdaniem jeden bayraktar albo 50 cokolwiek zmieni? NATO ma jasne stanowisko - nie będzie się pełnoskalowo angażować w ruską inwazję na Ukrainie (skądinąd zrozumiałe, z racji że UA nie jest państwem-członkiem), co dalej? Za miesiąc Duch Kijowa będzie latał nad Petersburgiem?

Wszyscy kibicujemy Ukraińcom w obliczu ruskiego bestialstwa, ale jak wy to widzicie?

#ukraina #wojna
Dutch - Czytam znalezisko o zbiórce na Bayraktara i mam poważne pytanie do husarzy & ...

źródło: comment_1656604365yhQolQZPsAbQcsBRWcPbiX.jpg

Pobierz
  • 13
@Dutch: Obawiam się, że nie dostaniesz żadnej merytorycznej i rzeczowej odpowiedzi, reszta wykopków to fajnopolacy, nie mają tak wysokiego ilorazu inteligencji, nie potrafią spojrzeć na sprawę unosząc się ponad emocjami tak jak ty. Są co najwyżej członkami swojego starego, a nie mensy.
@mel0nik: No starałem się uzasadnić moją wypowiedź - w tej chwili Bayraktary nie są raczej game-changerem. Po prostu. Nie wiemy nawet ile ich mają na stanie i czy wszystkie są w stanie wykorzystać. W Donbasie raczej dla nich nie ma zbyt wiele miejsca w tej chwili.
@mel0nik:

Obawiam się, że nie dostaniesz żadnej merytorycznej i rzeczowej odpowiedzi, reszta wykopków to fajnopolacy, nie mają tak wysokiego ilorazu inteligencji, nie potrafią spojrzeć na sprawę unosząc się ponad emocjami tak jak ty. Są co najwyżej członkami swojego starego, a nie mensy.

A coś merytorycznie, Nihasku? Jak widzisz dalej kwestię ruskiej agresji na UA? Potrafisz w ogóle rozmawiać bez ad personam?
@paszczur:

dziwnym trafem słowo "fajnopolak" pada tylko w postach anty ukraińskich.

Fantastycznie. A coś na temat?

Pomijam Twoją siermiężną ortografię, bo skoro się nie nauczyłeś w ciągu 30+ lat życia, to się już nie nauczysz. Jak to fajn0p0lak.
@Dutch: No jak to, przecież cały sprzęt wojskowy w Europie został opracowany, wyprodukowany i kupiony tylko w jednym celu - niszczenia rosyjskiego sprzętu wojskowego.

Każdy czołg, pocisk i rakieta wysłana na wschód od Radomia jest ratowana przed utylizacją.
Czołgów PT-91 się już nie da modernizować, polecą na żyletki jeśli się ich nie zużyje w ciągu max dekady, amunicja też ma okres przydatności do użycia i po upływie strzela się nią w