Wpis z mikrobloga

Zaraz po aferze pisałem, że jedynym gościem z ekipy, którego regularnie śledzę jest Vys. Gość jest mega nerdem uzależnionym od ligi i jego kontent głównie na niej się opiera - czasem inne gierki jak Jump King czy horrory a mimo to udało mu się ogarnąć do siebie na stream taką Jeleniewską top 1 na tiktoku w Polsce i to było całkiem zabawne kolabo. Najbardziej polubiłem go jednak gdy pozostali członkowie ekipy zaczeli go #!$%@?ć niemal na każdym kroku gdy zaczął wykręcać najlepsze liczby z XI pomijajać Xayoo, który wchodził od święta.
Kto przodował w #!$%@? Drakula? Dwie największe #!$%@? w tej dramie czyli Japczan i oczywiście nasz obecnie prawy i sprawiedliwy Holaczek xD

Wczoraj na streamie zaimponował mi jeszcze bardziej, bo myślałem, że nie będzie już ten temat poruszany a on dwukrotnie przyznał, że Japczan zasłużył na to co się teraz dzieje, że dopadła go karma i że zgadza się z filmem Mandzia, w którym to Mandzio zniszczył grubasa.

Gdyby miał większe ambicje, to byłby bez problemu top 1 na TTV. Chociaż z drugiej strony może właśnie fajnie się go ogląda, bo jest jaki jest.

Co do Japczana, to prawdopodobnie jak w przypadku innych afer rozejdzie się po kościach za jakiś czas ale trzymam jednak kciuki, że to będzie koniec jego kariery przynajmniej na TTV. Niech sobie robi te gówno vlogi na YT.

#xayoo #twitch
  • 2
@Kenneth66: co do tapczana, twitch chat jest bardziej pamiętliwy niż widzowie jutuba, tak mi sie przynajmniej wydaje, wiec moze tak szybko sie to nie rozejdzie po kosciach. Chlop musi miec ciezka rozkmine czy wrocic teraz i zbierac przez jakis czas baty od chatu czy zrobic przerwe i liczyc ze sie sytuacja uspokoi.
Tak swoją drogą śmieszą mnie jutuberki które lizaly mu dupe jakis czas temu. Taki nitro, isamu, boxdel. Gadki typu