Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SkrytyZolw: nie, jeżeli normalizujemy prostytucję to musimy wykluczyć proponowanie pracy o charakterze seksualnym, jako molestowanie. Inaczej każda "normalnie pracująca" p---------a może twierdzić że jest molestowana.

Te dwa stanowiska wykluczają się nawzajem. Są sprzeczne logicznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Replica:

@Dakkar: czyli idąc twoją "logiką" dowolny typ może podejść do ciebie i zażądać zrobienia loda i będzie to OK?

W ogóle paradne, że chwalisz się podejściem, jak z dowcipu o informatyku, co kupił 10 chlebów, zamiast chleba i jajek.

@Replica: tak może podejść, a ja mogę nie wyrazić na to zgody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Replica: jak unikam jak właśnie ci odpowiedziałem. Na taką propozycję nie zwrocilbym uwagi i tyle. Nie jestem zainteresowany
  • Odpowiedz
@Dakkar: jak szef składa taką propozycję, to nie możesz nie zwrócić uwagi, bo wtedy to jest polecenie służbowe. Nie każdy też może sobie pozwolić, żeby wylecieć z roboty.
No i nadal nie napisałeś czy taka propozycja jest OK. To że planujesz ją olać, nic w tym temacie nie mówi.
  • Odpowiedz
@Replica: Moim zdaniem nie jest okej, ale ja nie jestem lewakiem. Uważam, że d----a zawsze będzie dziwką i normalizowanie takich zachowań pod określeniem "sexworkerki" jest chore.
  • Odpowiedz