Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Bawiłem się dobrze na miejscu, ale dotarcie tam z Gdańska i powrót po wszystkim do Gdańska (łącznie zajęło to ponad 5h, a jechałem z Gdańska SKMką do Gdyni a potem Openerowym autobusem) to już nie na moje lata by się przepychać w autobusach z Oskarkami xD

Jak ktoś ma blisko to zazdro, inaczej to już jestem za stary, jeszcze dziś wpadnę na Pilotsów i piątek i sobotę już pierd0le xD

#opener #trojmiasto
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Theos: wsiadaliśmy do tej samej SKMki jeśli jechałeś z Gdańska Głównego, ale chyba na autobus szybciej się potem dopchales, bo ja na teren festiwalu wszedłem o 19 XDDDDDDDD a akurat na Ralphie mi mocno zależało, a jak weszliśmy to właśnie kończył

No my to jesteśmy na wakacjach w Gdańsku, bilety na Opka kupowaliśmy jeszcze w tamtym roku i się szarpnelismy na 4 dni XD nie wiedzieliśmy jakie piekło sobie zgotowaliśmy jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanuszKarierowicz: może i się dopchałem szybciej do autobusu, ale za to wsiadłem do takiego, w którym stanąłem obok babki, która się zrzygała. Wuj strzela mnie na myśl ile było stania i chodzenia by tam dotrzeć, trzymaj się miras na kolejne dni.

Na pewno więcej niż kilometr było z buta na autobus, na ciemnicę się wgurwiałem też. xD jeszcze wracałem po The Smile z samego końca po tym klepisku. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Theos:

za to wsiadłem do takiego, w którym stanąłem obok babki, która się zrzygała


XDDDDDDDD

No ja z moim różowym postanowiliśmy że to pierwszy i ostatni raz jak tutaj jesteśmy i robimy sobie tę przyjemność uczestnictwa w tym wydarzeniu XD

trzymaj się miras na kolejne dni


Wpadamy jeszcze tylko dziś, piątek i sobotę odpuszczamy, już trudno XD
@JanuszKarierowicz: Poruszanie sie po trojmiescie w ogole nie jest za przyjemne, a co dopiero na openera. Ja ostatni raz na openerze bylem jak jeszcze mieszkalem w trojmiescie, a jakbym mial teraz z cala logistyka i jej kosztami walczyc to podziekuje niestety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JanuszKarierowicz: daj znać jak po dzisiaj i czy jutro będą siły na więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do btw to podobał mi się album The Smile, więc bardzo przyjemnie było tego posłuchać live. ʕʔ ogólnie to z części artystycznej jestem kontent, Inhaler był bardzo fajny, Little Simz to było złoto. Main stage całkiem spoko by sobie posiedzieć trochę dalej i posłuchać. :P