Wpis z mikrobloga

Dziwną akcję dzisiaj miałem, może wiecie o co biega.

Grałem sobie T-80BVM, zrobiłem parę fragów, padłem, wskoczyłem do MiGa-27K. Zabiłem jakiegoś typa w Strv122, spłakał się, że jestem #!$%@? i tylko samolotami umiem grać i wyszedł z gry - ok.

Kolejna gierka scenariusz taki sam, znów ubiłem jakiegoś typa w Strv122 w MiGu i zaczął mnie wyzywać na czacie XD po czym wyszedł. Myślę sobie dziwna akcja, że dwa razy z rzędu to samo i to dwie różne osoby.

Trzecia gierka się zaczyna, znowu całkowicie przypadkowo i nieumyślne ubijam MiGiem jakiegoś Strv122 XD i gość zaczyna coś #!$%@?ć, żeby mnie ludzie reportowali bo jestem samolotowym nubem i czągiem grać nie umiem(to akurat prawda).

Dopiero za trzecim razem zatrybiłem, że osoba mnie wyzywająca miała ten sam tag klanu, ale za każdym razem inny nick. Ewidentnie był to ten sam typ bo nawet na początku 2 i 3 gry coś tam mi ubliżał na czacie jeszcze zanim go zabiłem.

Gość miał jakieś nicki typu Siegward8259, Ludwig9235 albo Vitaliy0236. Tak jakby stockowe imię bota + 4 cyfry, a próbując otworzyć jego kartę gracza dostawałem info, że takiego gracza nie ma.

Co tutaj się w zasadzie odjaniepawliło?

#warthunder
  • 10
Siegward8259, Ludwig9235 albo Vitaliy0236


@kubabuba03: A spróbowałeś sprawdzić z powtórki serwerowej? Niedawno została wprowadzona opcja anonimizacji dla tych co nie chcą żeby ich rozpoznano w bitwie, i wtedy podaje ich pod jakąś wskazaną, lub losową nazwą. To oczywiście nie działa w powtórkach serwerowych, dlatego lepiej jeśli sprawdzisz czy to ta sama osoba na takiej powtórce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pewniecham: mało ludu rozumie że to gra zespołowa. Ale nie że 4tygryski skaczą po polu tylko 3+1. Wtedy można coś robić. Inaczej tylko stres i #!$%@?. Wiem z autopsji...
@filip8192: Rzeczywiście jest taka opcja, nawet nie wiedziałem. Zawsze zakładałem, że te Ludwigi i inne Siegwardy to jakieś chińskie boty. No a jak zobaczyłem 3 razy tego samego typa pod innym nickiem to już wgl. miałem mózg #!$%@?.

@pewniecham: No bywa to irytujące ale przy zasięgu pelotek 12km to tylko ich wina, że nie zestrzeliwują samolotów. Niestety(a z mojej perspektywy stety) większość ludzi grających pelotkami na 11.0 po prostu siedzi
@kubabuba03: No ale nie wszyscy lubią dostawać revange killa za to że dobrze zagrali a jakaś #!$%@? #!$%@?ła się po złapaniu punktu i jednej asyście i teraz #!$%@? sobie do bezbronnych czołgów z kilku km. Co mi z tego że wezmę pelotkę i zajebię te 3 czy 4 ka50 jak za chwilę ruskie gówna już dojeżdżają do punktów a ja w tej pelotce jak #!$%@? ... znów musze wyskoczyć i jechac
@pewniecham: To fakt, gram ostatnio w sumie tylko top tier i zdecydowanie za łatwo jest zrespić helikoptery z ATGM. Tak jak mówisz, pierwszy lepszy maciek przejmie punkt, raz w kogoś strzeli i wskakuje do Ka-50 albo innego Tigera UHT. Dużo by wg. mnie pomogło zwiększenie kosztu ich zrespienia do chociaż 1200SP. Był niedawno event gdzie testowali nowy tryb gry, zrespienie samolotu z bombami kosztowało coś okolicach 1500SP. Z tego co pamiętam