Wpis z mikrobloga

#ringfitadventure #ringfitchallenge

Wrzucam poprzednie wpisy odnośnie porannego challengu, ale nie musisz tego czytać bo tutaj będzie kopiuj wklej z lekką modyfikacją - może bardziej przejrzyste

https://www.wykop.pl/wpis/66393017/ringfitadventure-ringfitchallenge-nintendoswitch-s/#comment-235462247

https://www.wykop.pl/wpis/66393017/ringfitadventure-ringfitchallenge-nintendoswitch-s/#comment-235501473

Mam taki pomysł zorganizować wyzwanie, które polegałoby na graniu w RFA i wrzucaniu screena swojej postaci np co tydzień od początku lipca (może być na priva) i osoba która spali najwięcej kalorii w miesiącu otrzymałaby nagrodę w postaci 25zł blikiem (albo 10zł ale to już opisane dalej)

I załóżmy że te wyzwanie to takie Nowy Rok nowy/nowa Ja, bo zostało nam 6 miesięcy a po co zaczynać postanowienia od nowego roku jak można wjechać z lepszym ciałkiem w 2023!

I etap jest testowy, jeśli ktoś chcę dołączyć do wyzwania niech do mnie napisze na prywatny, a w lipcu przed rozpoczęciem pierwszej gry zrobi screen i wrzuci mi w wolnej chwili (oczywiście screen ma być zrobiony w lipcu - Bozia z góry patrzy)

Wrzucacie mi screen w sobotę lub niedzielę co tydzień aż do zakończenia miesiąca. Ostatni dzień miesiąca wrzucasz ostatniego screena, chyba że ostatnia Twoja gra będzie np. poprzedniego gra to wrzucasz screena po ostatniej sesji. Pamiętaj wrzucić po skończeniu ćwiczeń, a nie przed!

To wyzwanie ma zmotywować również mnie, więc ja też uczestnicze ale oszczędzę sobie przelewania blikiem do samego siebie i zrobimy tak, że jeżeli to ja zajmę najlepsze miejsce to druga osoba zgarnia nie 25zł a 10zł.

II etap to sierpień-grudzień

Osoby, które wzięły udział w lipcu są uczestnikami drugiego etapu (no chyba, że się wypisujesz ale żadnych kar nie ma :P). Zainteresowanych również zapraszam (może się przekonają po tym jak w lipcu okaże się że to nie jest bait).

Jeżeli ktoś w lipcu wygrał i w sierpniu znów zajmie pierwsze miejsce to nagrodę wygrywa osoba znajdująca się na drugim miejscu, ale w drugim etapie zliczam kalorie i na koniec roku uczestnik który spali największą ilość kalorii (sierpień-grudzień) otrzyma nagrodę główną (nawet jeśli wygrał w którymś miesiącu).

Nagrody za najlepszego uczestnika miesiąca to 25zł, ale tutaj wchodzę ja - cały na biało, bo jak wspomniałem jeśli to ja będę wyżej od osoby co wygrała, ona zgarnie tylko 10zł, jeśli ona wygrała w poprzednim miesiącu to inny uczestnik otrzymuje 10zł i tak dalej, warunek do wygrania 25zł jest taki, że ten uczestnik musi być lepszy ode mnie.

Dla przykładu zobrazuje różne scenariusze: zawodnicy to: dpftw, Czesiek, Ziutek, Heniek. Gienio

lipiec Czesiek zajął 1 miejsce - zgarnia 25zł
sierpień Czesiek zajął 1 miejsce - już raz wygrał, więc nagrodę zajął zdziwiony Ziutek co miał drugie miejsce - zgarnia 25zł
wrzesień wygrał Czesiek (ten to ma formę), drugie miejsce zajął dpftw, a na trzecim wjechał Heniek i to Heniek zgarnia nagrodę, ale jest trochę smutny bo dpftw był przed nim więc dostanie tylko 10zł
potem wjechał październik i Gienio który był ciągle ostatni dalej jest ostatni, ale w końcu wygrał (bo wszyscy uczestnicy dostali nagrodę) ale wygrywa 10zł bo dpftw jest przed nim
Zmotywowany Gienio brnie do końca w topce i wygrywa tym samym otrzymując nagrodę główną!

Ja nie biorę udziału w nagrodzie głównej, której na razie nie podaje, może podam na początku II etapu.

Zainteresowanych wyzwaniem w I etapie zachęcam do zgłaszania się na prywatną wiadomość (możecie podać przy okazji kod do zaproszenia), czas zgłoszenia jest do 3-go lipca, jeśli zgłaszasz się w czerwcu to screen postaci wyślij mi dopiero w lipcu.

Możesz ale nie musisz napisać również swoją wagę wzrost i BMI, a nawet pomiary ciała (tylko nie siusiaka)
  • 2
@dpftw: Cholera, brzmi zabawnie. Przymierzam się akurat do ponownego zakupu Ring Fita, bo sprzedałem swój kilka miesięcy temu. Od tamtej pory nabrałem trochę kilo i obecnie siedzę na 80 kg. To może być fajna motywacja :D