Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam
Jaki telewizor wybrać do kwoty 6k?
Myślałem nad oledem. Tylko który wybrać Panasonic, Philips czy LG. A może Sony 55X90K?

Telewizor będzie służył głównie do grania na konsolach oraz do serwisów VOD.

#telewizor #telewizory #tv #oled
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najlepiej do 55 cali, ostatecznie 65.

@fordern: Na apkch mi nie zależy bo od razu kupuje przystawkę Apple TV. Ważne żeby miał dobry obraz i dźwięk.

No i te 500 - 600 zł mogę dołożyć jeśli będzie coś lepszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscape2: no właśnie widziałem. Wydaje się być dobry, do tego w opiniach chwalą serwis. Trochę mnie tylko martwi wyświetlanie połowy linii poziomych w 120hz, ale w sumie i tak dużo gier nie ma w 120 klatkach.
  • Odpowiedz
@pokey: Akurat od wczoraj jest to nieaktualne bo Sony wypuściło aktualizację oprogramowania dla telewizorów z 2021 i 2022 roku. Dotychczas podczas grania jeśli włączyłeś VRR, to nie działało wygaszanie stref podświetlenia, przez co cierpiał kontrast.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: ogólnie to spytam krótko. LED do 8 k (75"), da się wybrać coś lepszego niż X90J? Użycie Stemingi (Netflix + HBO)/ Sport (tv internetowa, bitrate od 6 do 12)/konsolas (XSS) w proporcja 45/45/10.
  • Odpowiedz
@pokey: Na dzisiaj moim zdaniem X90J będzie najlepszym wyborem w tym budżecie. Jeśli jesteś w stanie poczekać parę miesięcy, to X90K powinien być do wyrwania w tym budżecie jeszcze w tym roku.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Musiałbym być pewny, że spadnie do tej kwoty, bo podatkowo chce zamknąć zakup w tym roku. Poczyta, o róznicach z X90K chociąz przyznam, że X90j w cenie ~6500 jest naprawdę kuszący.
  • Odpowiedz
@pokey: Takiej gwarancji ci nikt nie da. W przedsprzedaży ceny tej linii LEDów Sony są w tym roku o ok. 2000 zł wyższe niż rok temu. Osobiście brałbym teraz tego x90j lub rozważył zejście do 65" i kupno OLEDa.
  • Odpowiedz
@pokey: Też oglądam tenis całymi dniami na OLEDzie i się nie boję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast z powodu odległości jak najbardziej rozumiem. No to brałbym tego 75" x90j i się cieszył.
  • Odpowiedz