Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #bron pijcie ze mno kompot, zdałem dziś część praktyczną pozwolenia kolekcjonerskiego na broń palną i bocznego zapłonu. Od dziś mogę być kolekcjonerem. Podsumowanie kosztów zanim jeszcze nabyłem sejf i pierwszą jednostkę. Spodziewałem się mniej więcej tego. Nie dajcie się zwieźć że będzie to kosztować 500zł i zajmie 60 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz smarterMe - Mirki z tagu #bron pijcie ze mno kompot, zdałem dziś część praktyczną poz...
źródło: comment_1656504259rHhdlFDpvmXmgOlVR2tKce.jpg
  • 55
@rybka11111 masz napisane wyżej. Każdy się sra o koszty klubu a nie raczy przeczytać co jest w tej pierwszej opłacie. To jeszcze raz:Wpisowe, składka na rok, pierwsze duże szkolenie,załatwiają za Ciebie również wszystkie formalności na czym mi zależało bo nikt z koniem się kopać nie chce, każda wizyta na strzelnicy lub wyjazd klubowy np do skarżyska na długie ośki to około 30zł -120zł plus koszt ammo wg ceny sklepowej jeśli strzelasz z
@smarterMe w tym środowisku poznanie wartościowych ludzi jest najważniejsze i jeśli z tego jesteś zadowolony to pieniądze schodzą na drugi plan. Najważniejsze żebyś nabrał dobrych nawyków bo przez braterstwo zdalnie ich nie zdobędziesz
@smarterMe sam ostatnio trafiłem combo na strzelnicy xD dwóch zdało kwity przez braterstwo obaj z prowadzącym strzelanie robionym w braterstwie, jeden nie potrafił pistoletu poprawnie trzymać po egzaminie zdanym przez kurs parę dni przed egzaminem u egzaminatora a drugi stojąc ze 3-4 metry za mną zaczął strzelanie jak ja już strzelałem, na szczęście stałem przy jednym wale a on przy drugim i każdy do swojej skrajnej tarczy
@jozef-dzierzynski: Ale wiesz że ja jestem zadowolony i nie obchodzi mnie co myślą o tym wykopki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Składki też mam 300 i jest to wliczone w tą pierwszą kwotę. Wychodzi na to że wykopki są upośledzone ponieważ jeśli napisze im że opłata X zawiera 1,2,3,4,5,6,10 to jednak nie potrafią sobie wyobrazić że można tą kwotę rozdzielić.
Następnym razem napiszę tak
-Wpisowe X
-Składka na
Ale wiesz że ja jestem zadowolony i nie obchodzi mnie co myślą o tym wykopki?


@smarterMe: dokładnie, stąd ten post i wszystkie odpowiedzi. Fakty są takie, chciałeś sie pochwalić, wyszło że jesteś frajerem którego wydymali i teraz udajesz że ci nie zależy. Pic rel to ty. A teraz idź i wspieraj dalej nowosądeckich dusigroszy. Moja stopa nigdy nie postanie w tym ich składziku na miotły, wole kupić w knieji, atenie, rwhunt
Pobierz jozef-dzierzynski - > Ale wiesz że ja jestem zadowolony i nie obchodzi mnie co myślą ...
źródło: comment_1656694215P4XuRDi1f4nXXvgwzwD4hC.jpg