Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #bron pijcie ze mno kompot, zdałem dziś część praktyczną pozwolenia kolekcjonerskiego na broń palną i bocznego zapłonu. Od dziś mogę być kolekcjonerem. Podsumowanie kosztów zanim jeszcze nabyłem sejf i pierwszą jednostkę. Spodziewałem się mniej więcej tego. Nie dajcie się zwieźć że będzie to kosztować 500zł i zajmie 60 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
smarterMe - Mirki z tagu #bron pijcie ze mno kompot, zdałem dziś część praktyczną poz...

źródło: comment_1656504259rHhdlFDpvmXmgOlVR2tKce.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@S_____: Pamiętaj że szkoleń nie musisz robić, a tak jak wyżej pisali niektóre kluby mają składkę 10zł. Dodatkowo kolekcja jest najdroższym pozwoleniem. Koszt egzaminu sportowego to chyba 400zł a nie 1150.
  • Odpowiedz
@Panzer_of_the_lake: Wpisowe, składka na rok, pierwsze duże szkolenie,załatwiają za Ciebie również wszystkie formalności na czym mi zależało bo nikt z koniem się kopać nie chce, każda wizyta na strzelnicy lub wyjazd klubowy np do skarżyska na długie ośki to około 30zł -120zł plus koszt ammo wg ceny sklepowej jeśli strzelasz z ich egzemplarzy a mają tego sporo i różnych, organizują praktycznie co niedziele fajne strzelania i zawody, dodatkowo mają własny sklep
  • Odpowiedz
@el009: No i widzisz, oceniasz a nawet nie zadałeś sobie trudu żeby przeczytać co za co gdzie i kiedy ;) Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia na strzelnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz