Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #bron pijcie ze mno kompot, zdałem dziś część praktyczną pozwolenia kolekcjonerskiego na broń palną i bocznego zapłonu. Od dziś mogę być kolekcjonerem. Podsumowanie kosztów zanim jeszcze nabyłem sejf i pierwszą jednostkę. Spodziewałem się mniej więcej tego. Nie dajcie się zwieźć że będzie to kosztować 500zł i zajmie 60 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz smarterMe - Mirki z tagu #bron pijcie ze mno kompot, zdałem dziś część praktyczną poz...
źródło: comment_1656504259rHhdlFDpvmXmgOlVR2tKce.jpg
  • 55
@ktomizajalnazwy: A po co mnie 12 jednostek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no tak serio to ja się chce ograniczyć do rekreacji jak na razie i czekam w kolejce na kilka ciekawych kursów pokroju prowadzącego. Muszę jednak kilka wiaderek pestek wystrzelać.
@S_____: Kolego, nikt nigdy nie powiedział, że pozwolenie to koszt 2k wraz z karabinkiem.
No i nie zapisuj sobie screena, bo jego autor gruuuuubo przepłacił. Da się zrobić pozwolenie zamykając się w 3k.
@krak: Świetnie, i co z tego? Bo nie rozumiem dlaczego czepiasz się MOICH decyzji ;) Ty masz swój klub, ja mam swój i obaj czujemy się z nimi świetnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)