Wpis z mikrobloga

Halko Mirki i Mirabele () dziś przybywam z zapytaniem z racji upałów które panują. Szukam czegoś w rodzaju przenośnego wentylatora, ewentualnie klimatyzatora. Mam taki zwykły słupek wiatrak stojący ale dupy nie urywa. Mieszkam w bloku, slonce w okna tak daje ze jest to nie ogarnięcia xD jedyne chłodne miejsce to łazienka bo nie ma okien i jest ciemno xD Wiem ze na rynku jest tego pełno, ale tez jest jeden problem, nie mam gdzie rury wyprowadzić na zewnątrz bo mieszkanie jest wynajmowane ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec szukam czegoś co da się obyć bez wyprowadzania rury poza mieszkanie. Mirko pomusz (,)

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 17
@shnitzel: Napełniasz butelkę wodą. Wsadzasz do zamrażalnika, żeby woda zamarzła. Stawiasz butelkę przed wentylatorem, a pod butelkę papier ręcznikowy. Nawet fajnie chłodzi.
Kup sobie wiatrak z nawilżaniem z pojemnikiem. Do pojemnika weź wkład chłodniczy i zalej go wodą. Na pewno kilka stopni zejdzie
@shnitzel: ja mam wiatrak na suficie, razem z lampami; latem chłodzi dużo lepiej niż 10 gównianych wiatraczków stojących na nóżce, zimą szybko rozprowadza ciepło, więc grzać można krócej
@Nuuk: Kupiłam coś takiego jak klimator. Orientujesz się czy używa się tego przy zamkniętych oknach czy otwartych? W necie ludzie ostrzegają przed grzybem po tym, ja mam mieszkanie bardzo suche, to tez nie będzie chodzić nie wiadomo ile ale lepiej wiedzieć za wczasu