Wpis z mikrobloga

@clas: tyle to mi się nie chce a woda i żel nie są za darmo


Chłopie, ile Ty wody i żelu zużyjesz na opłukanie się. Taki szybki prysznic to są 2-3 minuty. Łączny koszt myślę poniżej złotówki.
  • Odpowiedz
@clas: tyle to mi się nie chce a woda i żel nie są za darmo


Chłopie, ile Ty wody i żelu zużyjesz na opłukanie się. Taki szybki prysznic to są 2-3 minuty. Łączny koszt myślę poniżej złotówki.

@mbasasello: Sprawdź czy dobrze cytujesz!!! Ja tego nie napisałem!
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Z twojego opisu wynika że jedyną sensowną opcją jest mycie się rano. Lepiej spać na brudnego i iść czystym do ludzi niż iść spać czystym i wyjść do roboty już lekko przepoconym. No chyba że masz kogoś i nie śpisz sam w łóżku to wtedy lepiej by było jednak myć się dwa razy dziennie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gwendeith pytanie co przeszkadza Ci bardziej
Bycie trochę bardziej brudnym przez pół doby czy trochę większy rachunek za wodę i mydło

Oba prysznice mogą być zimna wodą to dużo jej nie zużyjesz, a mycie tylko raz dziennie
  • Odpowiedz
@clas: Uważaj, bo zaraz się zlecą ekozjeby i powiedzą, że za dużo wody marnujesz XDD Że powinieneś być ograniczony do 2 metrów sześciennych a potem płacić krocie xDDDDD
  • Odpowiedz
@clas: tyle to mi się nie chce a woda i żel nie są za darmo


@Gwendeith: Ogarnij sobie multisporta i bierz prysznic na siłowni / basenie...

@ATAT-2: Weź ogarnij cytowanie. Ja nic takiego nie napisałem!
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Nie kiedy brać prysznic ale jaki. „Prysznic polski”- mycie pachwin i okolic genitaliów. „Prysznic czeski” - mycie pytąga w umywalce. „Prysznic cygański” - opsikanie się dezodorantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: Rano biorę zimny na maxa prysznic (chociaż teraz temperatura to straszna lipa w lato) i myje włosy szamponem. No i miejsce intymne. Wieczorem biorę gorący prysznic, taki porządny i na koniec włączam zimny na kilkanaście sekund. Tyle, że ja wstaje godzinę przed pójściem do pracy, jeśli jest to ranna zmiana, bo lubię sobie zjeść pełnoprawne śniadanie, wypić kawusie i sobie coś obejrzeć i się wyczilowac.
  • Odpowiedz
Normalnie cisniesz dwa razy, do mycia Cetaphil bądź Cerave coby nie mieć problemów potem ze skórą + balsam tej samej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz