Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: bierność to akceptacja. tak jak ja i inni jesteśmy winni nie r------------a nierządu pisu przez tyle lat. jeśli pis zacznie fikołki na arenie robić - to tak ja bede winny bo akceptuję bieżącego mojego reprezentanta.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning tak, bo nie jest to nic działającego, tylko opiniującego. Działające i efektywne byłoby wyjście na ulicę i zrobienie takiej presji na opozycji i samych pisowcach żeby zrobili votum nieufności, pouciekali z planacego statku i rozpisali od nowa wybory.
  • Odpowiedz
bierność to akceptacja


@ShpxLbh: dzieci w Rosji nic nie robią z Putinem -> wspierają wojnę na Ukrainie
Ci co są w więzieniu za chodzenie na protesty też już nic nie robią z Putinem -> wspierają wojnę na Ukrainie
  • Odpowiedz
podajesz skrajne przykłady które nie są logiczne, nie wiem po co, żebyś coś udowodnić?


@ShpxLbh: To mam dla ciebie nieskrajny przykład tego że liderzy opozycji w Rosji są w ciągłym ryzyku zamachu na ich życie, a każda osoba która się wypowie przeciwko Putinowi publicznie może iść do więzienia na 15 lat XD Ale przyjdzie wykopek i powie że wszystko jest czarno-białe, albo wspierasz putina albo nie wspierasz putina
  • Odpowiedz