Wpis z mikrobloga

#ktm #motocykle
Mirasy, bo chciałbym sobie kupić KTM 390 Adventure na dojazdy do pracy ale mam 192cm wzrostu i totalnie nie wiem jak mi tam będzie wygodnie. Moto nigdzie nie ma dostępnego obecnie żeby sprawdzić. Jest tu może właściciel, który może podpowiedzieć? Jakieś porównanie jeśli chodzi o wygodę np. z BMW G310GS? Więcej miejsca? Mniej?
  • 14
@rono: nie pomogę do końca bo wziąłem Duka ale myślałem nad ADV ale z moim 175 trochę mi brakowało do komfortu. Trzeba mieć te 180 więc w teorii powinno być ok.
Btw co to za patologia że sprzedają moto a nigdzie nie można się nawet przymierzyć?

Pozwolę sobie zawołać właściciela adv @7050
  • 0
@PiotrFr: No w Polsce salonów KTM jest chyba 5 z czego 3 w moim zasięgu i w żadnym nie ma dostępnego na miejscu. Najgorzej, ze najbliższy salon mam dosłownie kilometr ode mnie a najszybciej będzie MOŻE za miesiąc… :/
  • 0
@LoginZeStali: stronę znam i sprawdzałem ale nadal - mam dość długie nogi i często mam problem żeby zmieścić kolana w tych „wcięciach” w baku, dlatego jednak musze się przymierzyć. Ale i tak dzięki ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rono: ja mam Romet adv400 i w sumie przy 185 wzrostu nie postawie na płasko stopy na ziemi
Szkoda, że już ich nie produkują bo fajny sprzęt.

Ps. Ja mam swojego na sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2017, mam od nowości, 3 tysiące przebiegu, 11 netto FVAT 23
@rono: ja polecam trk 502x z 183 tez nie postawię nogi na płasko, wiem ze Chińczyk ale ktm, i bmw tez składają w Indiach.
Mam porównanie z g310r i dukem 390 to według mnie benelli nie odbiega od nich jakością plastików ani wykonania.
Nie wiem jak ktm adv, podobno lepiej wykonany niż duke sprzed kilku lat
@mchmjszk:

Nie wiem jak ktm adv, podobno lepiej wykonany niż duke sprzed kilku lat

Po lifcie bardzo poprawili jakość.
Problem trk jest taki, że przy podobnej mocy jest ponad 60kilo cięższy a to ogromna różnica
@PiotrFr: Wiadomo, widziałem na yt jakiś wyścig nawet, jak lepszy start trk to pewnie zasługa kierowcy tak później rzeczywiście ktm go wyprzedził.
Z tym, ze takie trk kupi za 19/20k z niewielkim przebiegiem a ktm to już ~ 28k i praktyczny brak używanych.

Te małe pojemności szybko się nudzą i trzeba tez brać pod uwagę ewentualna sprzedaż za 2/3 lata, tutaj ktm tez ma przewagę bo szybciej się sprzeda.

Sam z