Wpis z mikrobloga

@Pidzej94:
Cpu: 12400 900zl
MB: MSI b660 600zl
Dysk SSD M2 1 1TB kioxis 400 zł
Ram dowolnie DDR,4 3200 16gb cl16 400zl
Zasilacz gold/bronze sensownej firmy 600wat około 350zl
Obudowa titan 660 180 zł
GPU 6600xt - 1650zl

Tak po razy drzwi bym polecil oczywiście można coś tam trochę zmieniac noi dołożył bym jakąś fere 5 jako chłodzenie cpu
@siegel1984: Wymagania mają podobne, myśle że jak posiedzi nad konfiguracją kompa długo przy porządnym riserczu na forach danego softu a potem dobrze skonfiguruje to ma prawo się udać. Sam latałem kilka lat na xplane na maku z gt750m ale ze dwa miesiące mi zeszło żeby skonfigurować to tak żeby dało się wykonywać loty - i były to 20fps ale bez przycinek więc spoko (i tak na 60 i więcej nie ma
@suqmadiq2ama: @NielegalneKretowisko: @siegel1984: @Linijkarz_z_Lotusa:
Dzięki wielkie za wymianę zdań. Sprowadziliście mnie trochę na ziemię, ale z bezpiecznym lądowaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sugerowałem się wymaganiami sprzętowymi podanymi na GRYOnline. Zerkałem na zalecane, nie wyglądało to źle cenowo i myślałem, że we wspomnianej w poście kwocie można byłoby się mniej więcej zmieścić.
Pidzej94 - @suqmadiq2ama: @NielegalneKretowisko: @siegel1984: @LinijkarzzLotusa: 
Dz...

źródło: comment_16564416891oQ4RXcIf1sG6lPn5HlXPA.jpg

Pobierz
@Pidzej94: Nie patrz na to, 5ghz i 6gb vram potrzeba, pójdzie słabo na 4ghz i 4gb vram ale mniej to zapomnij

2gb vram to 20fps miałem w xplane 10 w roku 2015

Zalecane to 25-30fps bez żadnych dodatków i modów na niskich ustawieniach

Poczytaj sobie fora najpierw o wybranym symulatorze

Przy odrobinie szczęścia złożysz dobrego składaka
@siegel1984: Xplane to prawdziwy symulator na jakim się uczą piloci
https://www.x-plane.com/pro/certified/

Wylatane godziny są akceptowane jako wylatane w normalnym symulatorze

However, the software available for about $60 at X-Plane.com is almost identical what is found in the $500,000 full-motion FAA-certified platforms. The biggest difference is that the FAA-certified versions have custom aircraft files with larger instrument panels, which are set up to work with hardware radios like those found in the
@suqmadiq2ama: a widzisz! Coś czułem, że z tymi gołąbkami jest nie tak... A nie, nie to ;) x-plane ma fajne poczucie ciężkości samolotu, jego skomplikowania. No rozruch samolotu w xplane jest skomplikowany bez instrukcji ani rusz a potem robi się to odruchowo ale łatwo o pomyłkę. Poza tym rozruch trwa, trzeba czekać na odpowiednie ciśnienie, aż się apu rozkręci,.silniki etc. A w flight sim tego nie ma, nie to że gra