Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Vesper spełnia marzenia fanów fantasy i dark fantasy. Po latach wyczekiwania 2023 będzie rokiem wznowienia cyklu o Kane Karla Edwarda Wagnera. Wydawnictwo planuje wydać wszystkie trzy powieści wraz z kilkunastoma opowiadaniami w trzech tomach. Na każdy z nich przypadnie po jednej powieści i po kilka opowiadań ułożone zgodnie z chronologią zdarzeń. Prawdopodobnie książki będą w twardych oprawach z vesperowską jakością, okładkami i w nowym przekładzie. Poniżej krótko o pierwszej części i moja ulubiona okładka z poprzednich wydań (rzymski gladiator morduje bazyliszka z hirołsów a w tle cycata goła laska ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Efrel, czarownica i władczyni jednej z wysp walczących o władzę nad całym archipelagiem, wzywa mroczne siły, by doradziły jej w wyborze osoby odpowiedniej na stanowisko dowódcy armii. Demony nie mają wątpliwości, że tym człowiekiem jest Kane. Rozpoczyna się krwawa bitwa morska. Flota Efrel, choć nie może się równać z siłami jej rywala, ma wsparcie ze strony nieludzkich mocy...


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #vesper #fantasy #karlwagner
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Vesper spełnia marzenia ...

źródło: comment_16564318050GWObf0ZuOJld2uJa9T1UF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Whoresbane: Łoooo, kupiłem ją z 15 lat temu nad morzem w namiocie Kiermasz Taniej Książki, całe 2 zł dałem i super się czytało ( ͡° ͜ʖ ͡°) dalej gdzieś w piwnicy leży
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Whoresbane: o słodki jezusku akurat jestem w trakcie czytania tych wszystkich sword and sorcery z lat 60,70,80. Kane, Elric, Fafryd i Szary Kocur i wcześniejsze Conany Howarda itp

Sztos informacja cumplu
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Matkobosko, czytałem to za gówniarza prawie 20 lat temu, ale feelsy mnie złapały. Ten Kane był jakimś nieśmiertelnym wariantem Conana, i w większości historii wplątywał się w jakieś polityczne intrygi, co nie?
  • Odpowiedz