Wpis z mikrobloga

@Michal0173: Beka z tej całej Agnieszki. Aktorką jest co najwyżej mierną- pokazała w jednym filmie się nago jako 15 latka i tak zrobiła całą karierę. Coś jak Norbi z jedną słabą piosenką- aha, aha dziewczyny są gorące".
  • Odpowiedz
@Michal0173: Beka z tej całej Agnieszki. Aktorką jest co najwyżej mierną- pokazała w jednym filmie się nago jako 15 latka i tak zrobiła całą karierę. Coś jak Norbi z jedną słabą piosenką- aha, aha dziewczyny są gorące".


@Nowystaryziel: piekło kobiet
  • Odpowiedz
@knur3000: Jeszcze te dramy i wyrzuty sumienia w stronę matki, że pozwoliła na sceny nago. Gdyby nie ten film to Agnieszka prawdopodobnie pracowałaby teraz na kasie w biedronce, ale ona przecież jest skrzywdzona przez matkę i taka biedna. xd
  • Odpowiedz
Gdyby nie ten film to Agnieszka prawdopodobnie pracowałaby teraz na kasie w biedronce,


@Nowystaryziel: i Ty akurat wiesz czy nie wolałaby tej pracy w Biedronce? Wykopkowi eksperci na temat wpływu otoczenia na psychikę 15latki która widziała nago pół Polski xD
  • Odpowiedz
Gdyby nie ten film to Agnieszka prawdopodobnie pracowałaby teraz na kasie w biedronce, ale ona przecież jest skrzywdzona przez matkę i taka biedna. xd


@Nowystaryziel: Wolałbyś pracować na kasie, czy żeby twojego fiflaka widziała cała Polskę, gdy miałeś 15 lat, rówieśnicy się z Ciebie śmiali w szkole, bo film obejrzeli i dokuczali przez całą resztę Twojej edukacji?

Aha, oczywiście tak samo jak ta Kasia, nie miałbyś gwarancji, że się uda. Takie
  • Odpowiedz
: Beka z tej całej Agnieszki. Aktorką jest co najwyżej mierną- pokazała w jednym filmie się nago jako 15 latka i tak zrobiła całą karierę


@Nowystaryziel: Koleś dopiero odkrył, że 90% ,,gwiazd" w show biznesie zrobiła kariery ciałem/wyglądem :D
  • Odpowiedz
i Ty akurat wiesz czy nie wolałaby tej pracy w Biedronce


@japycz: ja wiem, jakby wolała, to by zmieniła nazwisko, przeprowadziła się gdzieś i zaczęła pracować w biedronce. A jak jeszcze by bolało, to mogłaby zarobione na tym pieniądze oddać na jakiś cel charytatywny.
  • Odpowiedz
gdy miałeś 15 lat, rówieśnicy się z Ciebie śmiali w szkole, bo film obejrzeli i dokuczali przez całą resztę Twojej edukacji?


@Reezu Nie pokazałem fifka w telewizji a koledzy mnie gnębili od podstawówki po liceum, jak tysiące innych osób które wyglądają niewinnie i są ciche
  • Odpowiedz