Wpis z mikrobloga

@Nowystaryziel: nie wiem czy wiesz, ale Agnieszka w wieku 15 lat nie wiedziała, że będzie miała rozbierana scenę. Została wykorzystana, a reżyser nie miał prawa tego klepnac. Poczytaj o tym więcej, nie była jedyną aktorka (w Polsce jak i w USA), która została wykorzystana w scenach, nie raz młode aktorki wykorzystywano też seksualnie i zrobiono z tego normalne sceny. Te kobiety do dziś mają traumę i nikt za to nie beknal.
  • Odpowiedz
i Ty akurat wiesz czy nie wolałaby tej pracy w Biedronce? Wykopkowi eksperci na temat wpływu otoczenia na psychikę 15latki


@japycz: Ojojoj biedna dziewczyna. Tak jak wtedy, kiedy tylko chciała się szczerze zakochać, a że akurat rozwaliła młode małżeństwo z dwójką małych dzieci, to znowu wina tych wstrętnych ludzi z planu "Pierwszej Miłości", że zatrudnili ją do pracy razem z przystojnym chadem Krawczykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
smutny_kojot - > i Ty akurat wiesz czy nie wolałaby tej pracy w Biedronce? Wykopkowi ...

źródło: comment_1656402525pT8Vq4CltVyXNCWozfmoGe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@philosophy: Jasne że tak, ale temat jest o niej a nie o Krawczyku. Śmieszy mnie obrona jej jako kolejnej wykorzystanej nastolatki, bo to od dawna jest wyrachowana kobieta. Niektóre rodzą się z tym "darem" lub bardzo szybko uczą się tej umiejętności i kiedy ktoś pisze, że może wolałaby pracować w biedronce, ogarnia mnie pusty śmiech.
  • Odpowiedz