Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Planuje w wakacje pojechać do Koszyc(SK) i Miszkolca (HU) na weekend z dziewczyną. Co warto tam zobaczyć i gdzie się zatrzymać, żeby coś zjeść i przenocować, żeby nie przepłacać i spróbować czegoś regionalnego?
#slowacja #wegry #urlop #podroze
  • 11
@Weiki06: Jak na Wegry to lepiej pojedz do Budapesztu, Jesli musi byc Slowacja to polecam piekne Tatry lub Slowacki Raj.

Jesli maja byc wschodnie Wegry to tak jak kolega wyzej pisze, Eger i okoliczne gory oraz Tokaj po drodze :).

Wezcie ze soba stroj do plywania i znajdzcie jakies fajne baseny :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolty_hydrant: będziemy myśleć, na ten moment albo tu albo tu na cały weekend :)
Czy słowacki raj to jakieś góry bardziej czy takie szlaki turystyczne? Ja niestety za bardzo nie mogę chodzić po górach, ale takie lekkie szlaki turystyczne jak najbardziej
@Weiki06: Slowacki Raj moze nie byc prostym miejscem dla kazdego dlatego ze mamy liczne drabinki i lancuchy. Nie sa one skomplikowane natomist trzeba sie liczyc z takimi utrudnieniami. Szlak jest jednokierunkowy czyli nie ma mozliwosci zrezygnowania. Ocen sam https://youtu.be/yCE7Rvn1_60

Jesli nie mozesz duzo chodzic to warto wybrac banalny szlak na popradskie pleso w slowackich tatrach

Oraz miejscowosc Strbskie Pleso gdzie masz piekne jeziorko zaraz obok parkingu.

Polecam jaskinie lodowa na Slowacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolty_hydrant: bardziej chodziło mi, że mam problemy z ciśnieniem i wchodzenie na wysokie góry np. czarny staw - skutkuje krwią z nosa. Raczej nie chce latać po Tatrach tylko coś mniejszego