Wpis z mikrobloga

  • 54
@Sufet: https://amp.tvn24.pl/polska/inowroclaw-policjanci-uzyli-gazu-demonstracja-po-spotkaniu-z-prezesem-pis-jaroslawem-kaczynskim-5765950

Użyli gazu bo ludzie demonstrowali. Nie było powodu aby to robić.

"Wobec przynajmniej jednej z osób w tym obszarze, użyto miotacza gazu paraliżującego. Używanie wulgaryzmów nie jest godne pochwały, ale tylko w państwach 'putinopodobnych' może stać się okazją do użycia wobec demonstrantów gazu paraliżującego, skucia kajdankami, uderzeń, wykręcania rąk i kierowania gróźb. Takie zachowanie zamaskowanego funkcjonariusza Policji, może nosić znamiona złamania prawa poprzez przekroczenie posiadanych uprawnień" - stwierdził
  • Odpowiedz
  • 2
@Herubin: Nie mogę doczekać jak zimą im na opał zabraknie i PiSoki będą protestować. Jak jeden z drugim tak gazem dostanie po twarzy to dopiero zacznie się spamowanie.
Wszystko jest dobrze jak głosujesz na PiS a potem jak wyrażasz jakikolwiek sprzeciw to się szybko nauczą jak zostaną potraktowani jak zwierzęta. A przy trzeciej kadencji to nawet zniknie szacunek do emerytów i rolników. I dopiero będzie płacz. Ale wtedy niech sobie
  • Odpowiedz
  • 0
Będę mieć totalnie wywalone ;-)


I to w tych rządach jest znamienne... byłem może z 4 razy w życiu na protestach (acta, wole konopie, trybunał, aborcja), z czego połowa była przeciw PiS, ale teraz jak na ulicę wyjdą głodni emeryci i matki 500+ to niech sobie radzą sami. Wręcz powiem, żeby PiS rządził jak najdłużej. Nie ja ich wybrałem, a ja akurat się jeszcze długo wyżywię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sin-: dokładnie zawsze możemy mieć policje pałującą jak we francji holandi hiszpanii. #!$%@? kleła i darła morde to dostała grzecznego uspokajacza, czego nierozumiecie.
  • Odpowiedz