Wpis z mikrobloga

Przecież Jadczak tą spraw∂e przegra z kretesem dlatego tak sra pod siebie i jedzie po adwokacie Michniewicza. W sądzie nie jest istotne co ci się wydaje, tylko co jesteś w stanie udowodnić, a Michniewiczowi nic nie da się udowodnić, chyba, że ktoś nagle zacznie sypać.

Jadczak 6 miesięcy szukał nowych wątków i świadków i nie znalazł totalnie nic nowego.

#kanalsportowy #reprezentacja #pilkanozna
  • 70
  • Odpowiedz
@arais_siara: W przypadku procesu o zniesławienie wystarcza insynuacja, nie musisz powiedzieć czegoś wprost. Jeśli z tekstu jasno przybij teza, że brał udział w korupcji to ma podstawy do takiego pozwu.

A w polskim prawodawstwie jest tak, że w przypadku pozwu o zniesławienie, to po stronie pozwanego stoi udowodnienie, że faktycznie do czynu doszło. Jadczak stoi tutaj na przegranej pozycji, chyba, że znajdzie nowe dowody.
  • Odpowiedz
@arais_siara: no, że to, że jak ktoś oskarży CIę o zniesławienie to ty musisz udowodnić, że to co mówisz jest prawdą, to jest jedyna sytuacja w polskim prawodawstwie gdzie siła dowodu nie jest po stronie oskarżającego tylko oskarżanego.
  • Odpowiedz
@Fajterinho: Michniewicz nic nie musi udowadniać, właśnie o to chodzi. W procesie o zniesławienie, to oskarżony musi udowodnić, że jego insynuacje są prawdziwe, To oznacza, że jeśli Jadczak nie znajdzie nowych dowodów, to #!$%@? ten proces.
  • Odpowiedz
@rakiwo: zobaczymy. Na moje to gra na czas Czesiulka by temat ucichł. Redakcja poszła z zebranymi informacjami do prokuratury z zapytaniem jak to możliwe że nie były mu postawione zarzuty po wszystkich dowodach... i odpowiedzieli tylko że to "dość dziwne". Więc imo prędzej sytuacja się odwróci przeciwko ludkowi z reklamy tesco niż cokolwiek na tym zyska.
  • Odpowiedz
@utede: Michniewicz ma tutaj easy win i wie co robi, redakcja robi z siebie pośmiewisko, sam nie wierzę w uczciwość Michniewicza ale wszystkie dowody na Czesia to dowody poszlakowe, bez twardych dowodów gówno znaczą i sam Jadczak mimo półrocznego śledztwa również nie znalazł nic twardego.
  • Odpowiedz
@marsellus: Koleżko skończyłem prawo 7 lat temu, skoro jestem takim "nastoletnim prawnikiem" to może podziel się swoją wiedzą, bo ja jestem przekonany, że w przypadku przestepstwa ściganego z powództwa cywinlego art.212 to po stronie oskarżonego stoi udowodnienie, że oskarżający dopuścił si czynu.
Słucham twoich mądrości.
  • Odpowiedz