Wpis z mikrobloga

Przecież Jadczak tą spraw∂e przegra z kretesem dlatego tak sra pod siebie i jedzie po adwokacie Michniewicza. W sądzie nie jest istotne co ci się wydaje, tylko co jesteś w stanie udowodnić, a Michniewiczowi nic nie da się udowodnić, chyba, że ktoś nagle zacznie sypać.

Jadczak 6 miesięcy szukał nowych wątków i świadków i nie znalazł totalnie nic nowego.

#kanalsportowy #reprezentacja #pilkanozna
  • 70
  • Odpowiedz
@marsellus:
Na rozprawie rozwodowej kolegi poznałem adwokata jego żony, który skończył prawo 10 lat temu i po "ja #!$%@?" wypowiedzianym w głowie zacząłem się zastanawiać, czy to nie ja powinienem był być prawnikiem, albo on spawaczem.
Pozanłem tez takiego który kończył 15 lat temu i miał mi wygrać wygraną sprawę, o 30 tysięcy nie wypłacone przez zagranicznego kontrahenta, sprawę oczywiście przegrałem i dostałem jeszcze wezwanie na kilka tysięcy za tłumaczenia,
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: nie pracuje w zawodzie, co nie oznacza, że nie wiem jak działa prawo. Mogę zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie, ale jak ktoś #!$%@? chwali się swoim totalnym brakiem wiedzy w temacie i jeszcze jest z tego dumny to mnie uruchamia.
  • Odpowiedz
poczytaj i wypiedala


@rakiwo: sam #!$%@?. Powództwo cywilne w procesie karnym? I Ty miałeś skończyć prawo? Nie odróżniasz oskarżenia prywatnego od pozwu. Koleś to są podstawy.

  • Odpowiedz
@Xizor: słyszałeś kiedyś o takim czymś jak prywatny oskarżyciel? Oczywiście masz racje, powództwo cywilne tyczy się procesów cywilnych, zastosowałem idiotyczny skrót myślowy.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Ej co ten Jadczak tak cie uwiera? Pytam bo widzę twój kolejny wpis bóldupiący o niego, przyznaj wprost, że jesteś pisowcem i bolą ciebie te afery związane z Sasinem, Morawieckim i Mejzą, bez nich by może było łatwiej, a tak to trzeba znowu się męczyć i bulić na propagandę w TVP
  • Odpowiedz
@Devhar: Tak jestem PiSowcem i boli mnie, że wielki Jadczak napisał artykuł o mobbingu Lisa xD. A tak całkiem serio to mam alergie na osoby, które mają #!$%@? ego i lubią sobie je karmić. Jadczak jest właśnie takim typem i rozumiem, że zwykłemu szarakowi imponuje, że znowu kogoś pocisnął, ale dla mnie jest kretynem, który właśnie żeruje na takich łatwych gościach, po czym jak zagłębisz się w szczegóły to odkrywasz,
  • Odpowiedz
@rakiwo:
Trzeba mieć nadzieję, że ktoś kosztem Czesia będzie chciał zrobić koło dupy Stano tak uwielbianemu w swoim środowisku i odświeży sobie pamięć.
Liczę na niezłe balety i igrzyska oraz że szambo do końca wybije, a kibice przejżą na oczy w kim tyle lat pokładali nadzieję.
Będzie fajnie.
  • Odpowiedz
@Devhar: To nie jest najlepszy dziennikarz śledczy, tylko manipulator. Pięknie to wyszło przy sprawie z Mariuszem Grabowskim i Tymex Promotion, gdzie nasmarował cały artykuł o tym jak to Mateusz Borek i TVP mają powiązania z przestępcą tylko zapomniał wspomnieć, że dokładnie takie same powiązania z tym człowiekiem ma jego pracodawca czyli WP.

No ale rozumiem, że dla kogoś z dwucyfrowem IQ to Jadczak jest oknem na świat.
  • Odpowiedz
@Devhar: ale to to przyszedłeś i "dzwonisz". Oczywiście nie mając do tego pół argumentu poza wyzwaniem kogoś od pisowców. Zazdroszczę, życie osób ubogich intelektualnie musi być łatwe.
  • Odpowiedz
życie osób ubogich intelektualnie musi być łatwe


@rakiwo: Widać po tobie, po co mam się bawić w argumenty skoro to ty tutaj jesteś najmądrzejszy i wyzywasz typów którzy by cie #!$%@? na argumenty kretynami?
  • Odpowiedz
@Devhar: No właśnie widzę jak mnie #!$%@?ą, szczególnie Ci, którzy śmiali się z tego jak powiedziałem, że siła dowodu w procesie o zniesławienie leży po stronie oskarżonego. xD
  • Odpowiedz
@rakiwo: Przecież ta sprawa jest prosta jak budowa cepa. Przeczytaj jeszcze raz tekst Jadczaka i powiedz dokładnie, w którym miejscu Jadczak pisze, że Michniewicz ustawiał mecze? Nie ma tam takiego stwierdzenia. Cały tekst opiera się na analizowaniu materiału dowodowego sprawy karnej, która dawno została zamknięta. Opinie w tekście są formułowane przez dwóch prawników, których cytuje. Nie mam nawet cienia wątpliwości, że powództwo Michniewicza zostanie oddalone.
  • Odpowiedz
@Jimmy_PoP: Wielokrotnie w swoim artykule insynuuje, że Michniewicz musiał mieć wiedzę o korupcji. W przypadku zniesławienia nie ma znaczenia czy powiedziałeś coś wprost czy tylko zainsynuowałeś, liczy się efekt. Tutaj wklejam ci jeden fragment z artykułu Jadczaka, który już nadaje się do pozwu o zniesławienie, takich jest jeszcze kilka.
rakiwo - @Jimmy_PoP: Wielokrotnie w swoim artykule insynuuje, że Michniewicz musiał m...

źródło: comment_1656337724OGw9H4VxB0O4yXTL04LPfx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz