Wpis z mikrobloga

@shanex: Przecież tu nie chodzi o dane lotnisko. Jak trafisz na kogoś kto ma to w dupie to przejdzie, jak trafisz na kontrolę gdzie wszystko sprawdzają to będą Ci kazali wkładać to w ten ich przymiar do bagażu. Jak upchniesz to spoko, jak nie to chyba 100zł kary.
@shanex: Lecisz na Maderę przez Londyn? Też zastanawiałem się nad takim wyjazdem teraz :D
Co do plecaka to nie wiem jak z pojemnością w litrach, ale mój przekracza o 10 cm wymiary podstawowego bagażu podręcznego i zawsze dokupuję większy żeby nie było przypału. Osobiście widziałem tylko raz, że komuś faktycznie sprawdzali wymiary.
@Konkol: Generalnie w przypadku Wizza nie warto nawet dopłacać, jeśli na dany lot pierwszeństwo kosztuje 20 euro albo więcej (co się zdarza regularnie na niektórych trasach) - w najgorszej opcji na lotnisku zapłacisz 25€, a może się udać polecieć bez dopłat, jeśli akurat nie sprawdzą.
@foreveralone: tak, przez Londyn. Są bezpośredno np. z Katowic, ale wiadomo cebula. Dzięki za info, właśnie potrzebowałem takich opinii z doświadczenia innych, ale jak widzę to i tak loteria ()