Wpis z mikrobloga

@ElonMuskKochamCie: gościu, jeszcze kilka dekad temu ludzi upośledzonych i innych neutralizowano poprzez lobotomię. Nauka się zmienia i ludzie uczą się non stop ale ok, to przecież nieoczywisty temat xd wykreślono ale jest nieoczywisty, chłopski rozum continued
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Frasad: zdziwił byś się. Moja była kiedyś lewaczką, w sumie większość moich ex była lub jest zlewaczała a ja wręcz przeciwnie. Nawet mieszkałem z weganką mimo że jestem skrajnie mięsożerny ¯\_(ツ)_/¯ przeciwienstwa chyba faktycznie się przyciągają.
Btw elon jest centrysta. Czyli jest normalny
  • Odpowiedz
@mikau: Psychologia to nie tradycyjna policzalna nauka. Mając raka płuc idąc do 100 lekarzy to dostaniesz zawsze tą samą diagnozę dzięki dostępnej technice. W przypadku psychologii wszystko zależy od uprzedzeń, poglądów i własnych doświadczeń lekarza, dlatego wykreślono to dzisiaj a nie 8lat temu pomimo braku większych zmian. Idać do 100 psychologów dostaniesz szereg różnych form leczenia czy samych diagnoz. Tak długo jak nie będzie zero jedynkowej formy diagnozy to nadal
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: ale #!$%@? xX możesz iść z objawami raka do lekarza i dostać milion różnych diagnoz, są też różne metody leczenia, po prostu ludzki mózg jest dużo bardziej skomplikowany, ale i tak wszystko opiera się na reakcjach chemicznych
  • Odpowiedz
@Frasad: Nie wiem dlaczego to zdarzenie miałoby jakkolwiek wpłynąć na "pałowanie wiplera" do Muska.

Artykuł wskazuje na jedną z dwóch rzeczy (może obie):
1. Elon jest kiepskim ojcem (co nie byłoby zaskoczeniem)
2. Małolata przechodzi okres buntu i #!$%@?. Niestety, jako, że jest córką miliardera-celebryty, to zamiast trzasnąć drzwiami do pokoju krzycząc "NIENAWIDZĘ CIĘ TATO!", wypowiada się w
  • Odpowiedz
Jak tam kolejny idol wykopków i ich pałowanie Wiplera do przejęcia lewackiego Twittera?

@Frasad: Nastoletnia córka nie lubi swojego taty. Wniosek może być tylko jeden: Elon Musk jest skończony, na niczym się nie zna i powinien zostać zcancelowany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: Mhm, i co, po 18 latach, czy ile tam upłynęło, ona nagle uznała, że #!$%@? #!$%@? Musk to nie jest mój biologiczny ojciec XD? 800 IQ, to przecież tak działa xD
I co, jak nie wskaże ojca to straci połowę genów? Zmieni się jej zachowanie na przejęte po jakimś losowym mężczyźnie, którego wpisze do dokumentów jako swojego ojca?
  • Odpowiedz
Piosenkarka Grimes - turbolewaczka z takim by się związała.


@Frasad: Ta która się z nim rozwiodła i mówiła, że boi się, żeby ten człowiek miał jakikolwiek wpływ na ich dziecko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz