Wpis z mikrobloga

@ovation: Jak mieszkałem w Lublinie a nie mieszkam już 2-3 lata to warte uwagi moim zdaniem były 4 restauracje:

-Mandragora
-Armenia
-Magia
-Chata swojsko strawa

Jeżeli chodzi o knajpy to:

-Baraboo
-Podwórko

Kiedyś była jeszcze fajna restauracja "zaczarowana dorożka" ale z tego co pamiętam to później zaczęło się coś psuć, a tam klimat był niesamowity.

Jeżeli chodzi o kebaby to syf jak w całym kraju. Jest kebab Dubaj, obok politechniki. Jak
@ovation: ramen????? Nie ma
Lody ponoć bosko i zawsze są kolejki.
Nigdy nie było dobrego kebsa w tym mieście xD i teraz też nie ma.
Burgery - stół i wół
Mniej więcej tanio i do syta - się Michał albo Marcin
Jakieś fancy miejsce - mandragora, Armenia
@ovation: św.michal/Marcin*

Z kebsow mocno polecają piri piri ale w sumie jak tak to jadłem to wszystkie podobne. Rok w sumie minął ale w bombardino mozna było zjeść dobre makarony.
Właściwie to ja jestem #!$%@? wskaznikiem bo już odechciało mi się po tych knajpach chodzić. Wtórna #!$%@? i drogo, czasami jest pozytywne zaskoczenie.
Właściwie to ja jestem #!$%@? wskaznikiem bo już odechciało mi się po tych knajpach chodzić. Wtórna #!$%@? i drogo, czasami jest pozytywne zaskoczenie.


@picasssss1: ja w swoim miescie nie jadam w knajpach za wiele, ale jadac cos zobaczyc to wlasnie kuchnie sa jedna z atrakcji! Polecam jezdzic chociazby po ot zeby zjesc cos dobrego w roznych miastach!
@ovation: no właśnie dlatego nie jestem za dobrym polecaczem, bo tutaj mieszkam i nie sprawdzam na bieżąco jak wygląda kuchnia. Ramenow/kebsow wybitnych nie znajdziesz ale są inne kuchnie plus lokalne, tutaj mirki są bardziej obeznane bo ja nie chodzę xD
Jednak w ciemno właśnie polecę mandragore, stół i wół i tego Marcina albo Michała, nigdy nie pamiętam. Inne knajpy to są raczej tłem i są poprawne/dobre.