Wpis z mikrobloga

#normictwo jest yebniete
*Wykładowcy idą na rękę, bez wysiłku można zdać i to na dobre ocenę "Boże te studia to żart, na co ja poszłam" "Ale debil to prowadzi, wstawił 5 wszystkim", "nic w życiu z tego nie będę miała, strata czasu" "ludzie idą na studia po to żeby się uczyć, wtf?"
*Wykładowcy wymagają CZEGOKOLWIEK (np. poświęcenia godziny raz na semestr na napisanie pracy xD) "Co za idiota, każdy na zaocznych ma pracę a on myśli że będziemy siedzieć godzinę i robić jego zadania" "Poszłam na te studia żeby zdać i mieć papierek a nie coś robić" "Boże co to za wymagania na studiach że jakiemuś pajacowi będę czcionkę dopasowywać w pracy pisemnej" "Jak on śmie wymagać ode mnie wiedzy na poziomie 5 latka" "Typ bez życia, widać że zależy mu żeby każdy nie zdał'
Skończyłem dziś 4 semestr, tak jak jest u mnie co dwa tygodnie. Dogodził ktoś kiedyś idiotom? #studbaza #studia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 11
@wykopowajulka15: widze pan/pani jest taki "egalitarny" że zaginasz ich wszystkich z jednym palcem w dupie. Kiedy tak naprawde wszystkie te słowa wziete w cudzysłów mówią prawdę. Więc tu sie póknij ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopowajulka15: olej ich miras, u mnie na zdalnycj na palcach jednej ręki mogłem policzyć przedmioty z których trzeba było się pouczyć (nie dużo ale jednak, może pare godzin), no i wyszło tak, że te studia i tak skończyła mniej niż połowa tych co zaczynali. W większości bynajmniej ze swojej chęci poprostu #!$%@? jakąś analize matematyczną czy inne przedmioty gdzie nie dało się wyżebrać/łatwo ściągnąć na 3.0