Wpis z mikrobloga

Chłop chciał iść na basen, żeby popływać 2x w tygodniu i wszędzie tylko wejścia jednorazowe za kilkanaście zł za 1h pływania. 2x w tygodniu po 4h pływania to ponad 300zł miesięcznie ( ͠° °) Nie mogą zrobić czegoś na wzór unlimited? Zapłaciłbym 250zł za taką kartę z nielimitowanymi wejściami i czasem. Przynajmniej by człowiek się poruszał a nie
#basen #torun #zalesie
  • 9
@A_R_P: Mam Multisport Plus w firmie, ale jak pytałem w takim Aqua Toruń to Pani powiedziała przez telefon, że tam jest na zasadzie wejścia na 1h i elo. To super Multisport na 45min pływania +15min przebierania się.
@kolega_maynard: Chciałem popływać tak ok. 2h dziennie dwa razy w tygodniu. Aqua Park to tylko przykład. Inne baseny też takie są, że nie ma karty bez limitu. Jedynie znalazłem w Copernicusie kartę za 220zł no limit ale tam podobno jest tak, że goście hotelowi mają pierwszeństwo więc trochę taka niewiadoma czy się uda akurat w danym czasie w dany dzień dostać.
@lilitch123: Na wejściu karta i przy wyjściu jeszcze raz proszą o kartę. Nigdy nie byłem krócej niż godzinę, za dzieciaka dopłacam normalnie. Ale nie wiem czy byłem kiedyś dłużej niż 120 minut.... Aqua Toruń na Bażyńskich.
@nortonex: Dziękuję za informację bo bardzo wiele zmienia w moim przypadku. Jeszcze raz zadzwonię bo z poprzedniej informacji od osoby obsługującej telefony usłyszałem, że karta MS uprawnia do wejścia na 1h co wydało mi się kompletnym nonsensem.