Wpis z mikrobloga

@bialaseek: no znowu! () tylko z wypokiem mam takie problemy, że przy imporcie nie ogarnia gdzie jest góra, pewnie dlatego że białek nie ma jajek.

@NexciaK: kolejką możesz wjechać pod Herzogstand, fotka jest z Heimgarten, jakieś 2,5h marszu na południe. Tam na górę to pewnie albo z samego rana, albo popołudniem, jak już wszyscy zdążyli dojechać. Jak jest więcej ludzi to raczej nie
@derezeus:
Jak nie byles. a jeszcze nie uciekasz, to polecam sie udac tutaj
Graseck 4, 82467 Garmisch-Partenkirchen

EDIT
Tu tez chwile zabawilismy
Eckbauer 1, 82467 Garmisch-Partenkirchen

Maja dobre piwko, w rozsadnej cenie (4E 0,5) i sznycla z pyrami i salatka po 13/14E.
Tylko ze sa otwarci do 16 lub 17?
@NexciaK: Dzięki za protipa! Do GaPa możliwe że rundka w przyszłym tygodniu. Tak myślałem żeby w końcu ten wąwóz Partnach przejść i później jakąś trasę przez góry. Jak jest stamtąd jakaś ścieżka prowadząca do Eckbauer to byłoby idealnie.

W okolicach Wachlensee zaliczone co było do zaliczenia natenczas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak myślałem żeby w końcu ten wąwóz Partnach przejść i później jakąś trasę przez góry.


@derezeus: Jak interesują wąwozy to polecam Leutaschklamm na granicy koło Mittenwaldu, fajna trasa z kładkami i widokami.
polecam Leutaschklamm na granicy koło Mittenwaldu


@pavel_ski: bylem i potwierdzam - robi wrazenie, szczególnie jak te kladke tam wsadzili i most którym solidnie buja. Miejscówka fajna na wypad z rodzinką