Wpis z mikrobloga

Czy w normalnym, niezmodowanym Diablo2/Diablo2Resurrected krowi portal można otworzyć tylko 3 razy? Jestem na koszmarze i próbuję stworzyć Spirit a na normalu #!$%@?łem sprawę z Larzukiem i teraz muszę farmić pałasz/kr.miecz by go wsadzić do kostki i w niej liczyć na zrobienie się 4 socketów.
#diablo2 #diablo2resurrected
  • 12
@AbyssWatcher2137:
1) Możesz mieć tylko jedną nogę, nogi są oflagowane więc noga z normala działa tylko na normalu itd.
2) W D2 portal możesz otworzyć na każdym poziomie ile razy chcesz, ale tracisz tą możliwość po zabiciu króla na danym poziomie
3) W D2R nie ma już ograniczenia otwierania portalu po zabiciu króla, możesz otwierać krowy w nieskończoność i śmiało bić króla.
@AbyssWatcher2137:
4) Moim zdaniem nie ma sensu farmić tego miecza na krowach. Ja wiem, że wszelkie poradniki teraz mówią że spitit i spirit, ale uwierz mi, że nie jest Ci to potrzebne do gry. Idź sobie dalej z progresem, zbieraj itemki i poziomy, prędzej czy później padnie ci ten miecz a jednocześnie nie będziesz się wkurzał na bezsensowny grind.
@gdanska_onuca: jak żyję już te 30 parę lat i z diablo 2 obcuję od 2003 roku, tak nigdy nie przeszedłem go grając "normalnie", najdalej chyba doszedłem do początku piekła i tyle. Teraz pierwszy raz postanowiłem zagrać paladynem w buildzie holy fire i fajnie się obserwuje jak mobki grupowo padają :D