Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna z którą jestem od 3 lat a z którą mieszkam od roku w moim własnym mieszkaniu gdzie jej jedyne oplaty wynosza połowę czynszu ostatnio wyżaliła mi się że czuję się źle wiedząc ze to jest tylko moje mieszkanie i że za bardzo nie może decydować o tym jak te mieszkanie przyrządzać, co kupić bo gdyby mogla chętnie wiele by tu zmienila. Przykladowo planuję remont kuchni za pare miesięcy i mojej wymarzylo się zrobić wyspę bo się naogladala Instagrama w przekombinowanym stylu nowoczesnym kiedy mi z kolei zależy na prostej schludnej kuchni w stylu skandynawskim bez wyspy. Jej rodzinka chyba musiala jej cos nagadac bo pochodzą z bardziej konserwatywnej rodziny. Czekam na moment kiedy powie "to moze sprzedasz to mieszkanie i kupimy razem coś większego". Jak żyć?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b79d707d7b7b0f521fe41b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 65
  • Odpowiedz
Czekam na moment kiedy powie "to moze sprzedasz to mieszkanie i kupimy razem coś większego". Jak żyć?


@AnonimoweMirkoWyznania: Wspólnie. W tej chwili masz w swoim mieszkaniu kobietę która Ci płaci za mieszkanie pod Twoim dachem. Chcesz mieć partnerkę z którą wiążesz swoje życie to może czas się przestawić. Jeśli Ci pasuje to co jest teraz to zostaw ją, niech sobie znajdzie kogoś z kim będzie mogła iść razem przez życie a
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania połowa czynszu to w obecnych czasach bardzo okazjonalna cena za mieszkanie w czyimś mieszkaniu. Jak chce być na równi to się zrzućcie po rowno i kupcie większe, drugie mieszkanie. To swoje wynajmiesz najwyżej. Jak coś się posypie to zawsze będziesz mial gdzie wrócić :)
  • Odpowiedz
@aarahon: Ale #!$%@? typowego wykopka. OP oplaca za mieszkanie i pewnie kredyt, jego partnerka oplaca polowe czynszu ale i tak to facet jest zly bo wykorzystuje dziewczynę do opłacenia ... nie swojego mieszkania? To jak, powinna mieszkac za darmo bo to nie jest jej mieszkanie? XD Nie rozumiem co jest złego w takim układzie. Dziewczyna OPa przesadza, wezmą mieszkanie razem a potem go kopnie po roku w dupę i go wyrucha
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? typowego wykopka


@eskejper: to skończ #!$%@?ć:)

OP oplaca za mieszkanie i pewnie kredyt, jego partnerka oplaca polowe czynszu ale i tak to facet jest zly bo wykorzystuje dziewczynę do opłacenia


@eskejper: czemu jest zły?

To jak, powinna mieszkac za darmo bo to nie jest jej mieszkanie?


@eskejper: nie wiem, nie znam ich sytuacji, nie mam zdania na ten temat.

Nie rozumiem co jest złego w takim układzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteście razem trzy lata, rok mieszkacie razem. Pora na określenie się - albo działacie dalej i planujecie razem życie, albo rozstanie. Traktujecie się jak wrogowie (+ widzisz swoich wrogów w jej rodzinie), a do tego nie macie żadnych wspolnych planów i z wpisu wyłania się obraz dwoch osób, ktore nie mogą sie ze sobą dogadac w fundamentalnych sprawach. Czas pomyśleć, czy widzisz siebie w takim układzie przez całe życie. No
  • Odpowiedz
OP: @j557:
Co?

@travis_:
Bo lubię swoje mieszkanie i wcale nie jest male bo ma okolo 62m i duzy taras. Poza tym lezy w dobrym położeniu miasta.
Nie widzę więc sensu go zmieniać na tym etapie związku ona tez to potwierdza ale za wszelką cene chce mieć cos "swojego" mimo ze i tak to pewnie z mojej kieszeni za sprzedaz mieszkania oplacilbym koszty nowego mieszkania. To byłoby nierozsądne z
  • Odpowiedz