Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Chce kupić #smartwatch i potrzebuje pomocy, ponieważ nie siedzę w temacie, a na rynku jest tego dużo. Chciałbym go używać na codzień oraz do trackowania biegania oraz roweru. Ciekawi mnie też temat ze spaniem - chciałbym zoptymalizować to u siebie. Budżet - cóż interesuje mnie raczej stosunek cena/jakość - jak będzie trzeba dać więcej to spoko, ale na siłę. Nie chciałbym żeby wymuszał używanie smartfona z tego samej firmy.
  • 4
@matek22: jak nie chcesz ładować codziennie to wez zegarek sportowy zamiast smartwatcha. Mialem epizod z amazfitami(takie jakby xiaomi) i szczerze odradzam. Celuj raczej w tańsze garminy, bo te droższe mają takie bajery, z ktorych na 99% nie skorzystasz, a podnoszą cene. Przyklady? Jak lubisz gshockowy styl to garmin instinct(mam i polecam), a jak zwykly wygląd i tanio to taki garmin 35 albo 45.
via Android
  • 0
@Tigermass dzięki. Bardzo ważny aspekt poruszyles, który ja oczywiście przeoczyłem czyli baterie. Jest dla mnie również ważny. Skłaniam się trochę w stronę tych garminow.