Wpis z mikrobloga

Hej, nie wiem czy coś #!$%@?, czy nie. W sumie wyglada tak od początku… wstawiony 10 dni temu, robiłem według instrukcji producenta i dalej zero pinów. Temperatura w domu ok 23-25 stopni ( ͡° ʖ̯ ͡°). Po otwarciu worka nie pachnie kompletnie niczym. Namaczalem około 30 minut, tak jak w instrukcji, w worku jest woda, na ściankach zbiera się dużo wilgoci. #psylocybina #narkotykizawszespoko
xavegos - Hej, nie wiem czy coś #!$%@?, czy nie. W sumie wyglada tak od początku… wst...

źródło: comment_1656222931YQxsbGSzFPaQi208Q3jUcJ.jpg

Pobierz
  • 18
@Eftef otworzylem, bo się martwiłem tym białym nalotem, nie wiedziałem czy to pleśń i wolałem dokładniej zobaczyć.

@Multiwitamina-_ dziś przeniosłem z półmroku do lekko nasłonecznionego pomieszczenia. Wczoraj powachlowalem trochę i zamknąłem. Zobaczymy co dalej
@xavegos: idzie raczej dobrze z tego co widzę. FYI. namaczanie (zalewasz foremkę po brzegi i zamykasz wieczkiem) powinno trwać całą noc w lodówce. następnego dnia zlewasz nadmiar wody. następnie foremkę wstawiasz do załączonego worka foliowego. torbę zamykasz szczelnie dołączonymi spinaczami zostawiając dużo przestrzeni. wstawiasz całość do szafy. po około trzech tygodniach idą skurczybyki w górę jak ta lala.
@Eftef warto próbować z growboxem Golden teachera w piwnicy? Temperatura ok, ale całkowity brak światła, jedyna opcja to zwykła żarówka 40W
@POPPO: wrzuc to w karton , zarowka moze byc z 5 w ,(od biedy moze byc jakas lampka na baterie ledowa) zeby tylko wiedzialy w ktora strone maja rosnąć. Temperatura okolo 20 stopni do 25 , myj rece spirytysem przed otworzeniem i powinno byc ok.