Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka jak oglądałem spidermana to Venom był postacją którą się bałem. Jak zobaczyłem film Venom 2018 to myślałem że to jakiś nieśmieszny żart i w końcu się rozkręci. Obecnie oglądam 2 i nadal uważam to za jakiś nieśmieszny żart.

Czy w komiksach Venom też jest taką #!$%@?ą ? Czy po prostu stwierdzili że zrobią PG13 żeby więcej biletów się sprzedało ?

#film #komiks #spiderman
CreativePL - Za dzieciaka jak oglądałem spidermana to Venom był postacją którą się ba...

źródło: comment_1656191445sppsUDP06ncKzHpD7JTfHO.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CreativePL: Jedynka w połowie, gdy na scenę wchodzi Venom, jest naprawdę przyjemna w odbiorze, tak jednak druga część, to dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz boję się o tego wampira, który był doktorkiem, bo w drugiej połowie naprawdę wciągać tak jednak dwójka może spotkać los Venoma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CreativePL denerwowało mnie w tej części, ze Venom ma glos Brocka, a nie jak w filmie Venomz Hardym taki zniekształcony.

@xtedek
Mnie zawsze w spiderach denerwowało, ze miał te wyrzutnie pajeczyn i zawsze jedyny prawdziwy Spider Man to był ten z Tonym gdzie pajęczyny z reki szły. Wiem, ze w komiksach i oficjalnie to on sam pajęczyny robił z tymi nabojami ale jakoś ta wersja niekonczacych się pajeczyn bardziej mi pasowała.
@CreativePL nie wiem czy #!$%@?ą, ale w komiksach Venom nie jest złą postacią, conajwyżej anti-hero.

Spider man TAS było słabą adaptacją, ludzie pracujący nad tym nie znali komiksów i masowo były popełniane błędy względem materiału źródłowego. Też nie zrozumcie mnie źle - to nie była zła bajka, w życiu, świetna animacja - poprostu względem komiksów dużo odbiegała.

Jak o venoma chodzi to w komiksach dużą uwagę przykłada się do relacji z hostem,
DewJan - @CreativePL nie wiem czy #!$%@?ą, ale w komiksach Venom nie jest złą postaci...

źródło: comment_1656234596NjIJVAk4ecpQiyT5KiFHX8.jpg

Pobierz
@ziuaxa:

Venom był postacją którą się bałem.

Co oznacza to zdanie?


Gówno oznacza. Chyba widzisz że ewidentnie jest tu literówka i zamiast której napisałem którą. Zrozumiał bym gdybym napisał jeszcze coś pokroju.Venom być postać strach. Wybacz ale strasznie #!$%@?ą mnie tacy puryści w necie jak ty, którzy dokładnie wiedzą co oznacza to zdanie.ale musi się #!$%@?ć dla zasady.
widac tu działanie t9 więc jak masz coś w głowie to się domyśliles o co chodzi i #!$%@? się żeby się #!$%@?


@doreczycielprawdyzosiedli:
Po pierwsze widać ile masz w głowie, pisząc o T9. Poczytaj czym w ogóle jest T9: https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82ownik_T9

Szczerze wątpię, żeby OP @CreativePL używał w 2022 roku jakiegokolwiek urządzenia, które korzysta z T9.
Wykazałeś się indolencją. Brawo.

#!$%@? się żeby się #!$%@?

Piękne. Widać, że jesteś z nizin społecznych,
@CreativePL: venom generalnie jest ani zły ani dobry. Czasami się #!$%@?ł z pająkiem, czasami z Carnage i riotem. Jak riot i Carnage #!$%@? pająka to on z pająkiem #!$%@?ł ich. Ogólnie to dwubiegunówka jak u alternatywki. Spoko postać, polecam się zapoznać z literatura obrazkowa :D