Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuję wziąć kredyt gotówkowy na 50-60k. Nie zagłebiając się w szczegóły, chodzi o kwestie zdrowotne (chociaż nie tylko) i niestety czasu nie mam, żeby mozolnie odkładać (z resztą zanim bym odłożył tyle to przy obecnej inflacji i niepewności walutowej...)

Który bank polecacie? Konto mam w PKO BP ale tam jest rozbój w biały dzień. Pożycza się 60, a za 5-6 lat trzeba oddać łącznie 100...Przeglądając różne rankomaty i kalkulatory udostępniane na stronach banków korzystnie wychodzi mBank i Allior, ale pytanie czy trzeba mieć tam konto, żeby wziąć kredyt? Jakie dodatkowe warunki trzeba spełnić? Zakładam, że umowa o pracę na czas nieokreślony i odpowiedni poziom dochodów oraz dobra historia w BIK.

#kiciochpyta #kredyt #finanse #zdrowie #niewiemjaktootagowac

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b722a8e64cdd8bfbf62c71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: wszędzie tak będzie niestety. Im dłużej spłacasz, tym większe odsetki.
Jak już szukaj nie u największych, ale u tych aspirujących, albo z problemami (ale wtedy czytaj drobny druk).
Warto sprawdzić ofertę lokalnego banku spółdzielczego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: posiadanie czy nie konta nie może mieć dla ciebie znaczenia w podejmowaniu decyzji kredytowej. I tak zwykle "wymuszają" konto w banku pożyczającym jakąś dodatkową korzyścią. Ludzie mają po parę kont.
TYLKO warunki jakie proponują bez względu na nazwę banku.
  • Odpowiedz