Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@affairz: co się spodziewałeś po portalu i odpowiedzi Zaorskiego? Co do mPay mówił sam na Zoom że dowiezie temat cebuliona z mPay bo jest honorowy i ma umowę. Teraz twierdzi że umowy nie ma. Chwilę wystarczy pogrzebać w komunikatach spółki choćby na bankierze i sprawdzić, że umowę jednak ma, bo nawet rada nadzorcza wyraziła zgodę. Mówił ma Zoom że wysypuje wszystkie akcje, spolka spadła na łeb a się okazuje że jednak
@micomak:
IMHO już dawno się tymi dwoma powinno jakieś ABW zająć. Ja widziałem od Zaorskiego jeden filmik, gdzie podał swoją tajną strategię na pokonanie rynku i od razu wiadomo, że gość musi w #!$%@? ludzi robić żeby wyjść na swoje, bo sorry jego "strategia" to jedno wielkie XD.
https://www.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0

Natomiast trader21 to jest jakiś mix wiadomości ekonomicznych z zerohedge'a i bretbart'u i ci co jego szkolenia kupują i oglądają, to niech
@affairz: No #!$%@? beka ze portal finansowy zajmuje się osobami którymi w sławie na rynku finansowym w Polsce ustępują tylko Glapinskiemu i są najbardziej opiniotwórczymi osobami w Polskich finansach xD

Nie wiem czy jest ktoś kto chociaż minimalnie interesuje się giełda i nie zna ich obu

Wiadomo lepiej cytować komunikaty z newconnecta które są odklejone od prawdy a knf ma w to #!$%@? xD
tyle, że nic dobrego


@Filipterka25: jak to na wykopie, narzekanie zawsze i na wszystko. Co w tej sytuacji jest takiego dziwnego? Zaorski jest na czasie, dużo ludzi się nim zainteresowało. To i różne portale mogą o nic pisać częściej
@KochanekAdmina: No trochę beka że portal finansowy zajmuje się beefem między dwoma bardzo znanymi osobami w branży, bo z punktu widzenia sektora finansowego, giełd, rynków to jest zupełnie nieistotne. Jak skończy się w sądzie nadal będzie nieistotne. przecież ten pierwszy wywiad był żenujący, jakieś tłumaczenia czy szkolił, co to za firma była itp itd
@affairz: 3/4 rzeczy jak nie wszystkie o czym piszą te portale są nieistotne. A beef przynajmniej i Interesuje ludzi tak prawie odwrotnie niż co maja do powiedzenia spece z HRE odnośnie rynku nieruchomości czy inny bełkot.