Wpis z mikrobloga

Też do Endame czekałem na każdy film z wypiekami na twarzy bo wiedziałem ze dostanę produkt wysokiej jakości a teraz tak jakby wszystko opadło


@ChwilowaZielonka: Wczoraj na Disney obejrzałem dr. Strange nowego od niechcenia i taki średniak. Kilka fajnych scen, ale ogólnie historia z dupy. Ale tak samo, po endgame nie mam już parcia na oglądanie seriali czy filmów z ich stajni. W ogóle, teraz w większości filmów idzie to
  • Odpowiedz
@sayanek: Na spider mana jeszcze czekałem żeby zobaczyć jak wygląda ten świat po powrocie ludzi miałem nadzieje ze wyjaśnią co się stało z tymi ludzi co np pilot samolotu zniknął i oni się gdzieś rozbili czy jak scena po napisach w wojnie bez granic gdzie pokazali jaki haos na świecie i ile wypadków ofiar musialo być miliony a o nich cicho
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@resuf: kiedy scenarzyści robią z postaci kanonicznie męskich kobiety, to źle bo powinni tworzyć nowe postacie, a nie przepisywać kanon. Kiedy robią nowe postacie kobiece to źle bo dają im jakikolwiek uwagę. Wykopkom nie dogodzisz xD

Ale wiadomo dla wykopków kobiety wcale nie są problemem l, im się historia nie podoba. Potem to wina złych p0lek, że nie chcą na wykopka mizoogina lecieć xD
  • Odpowiedz
@Alakecz: A ja tam lubiłem postać Czarnej Wdowy była spoko poprowadzona szkoda ze potem wątek jakim jest dobrym szpiegiem odszedł w zapomnienie postać nie jest zła dlatego ze jest kobietą tylko dlatego ze jest #!$%@? poprowadzona
  • Odpowiedz
@resuf: tu raczej chodzi o fakt, że ta scena jest totalnie pozbawiona logiki:
1) Cap Marvel sama dawała radę Thanosowi i nie potrzebowała pomocy,
2) wszystkie te silne postacie w sumie nic nie zmieniały w walce,
3) najsilniejszej kobiecej postaci tam nawet nie ma (Scarlett Witch),
4) wystroiły się jak na walkę z Thanosem a mogły co najwyżej #!$%@?ć jamnika #pdk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maximilianan: po części tak. Już nie mówiąc o tym, że superbohaterzy zwalczają problemy nie znane w żadnym innym ustroju, a przy okazji wywołane przez siebie
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Ja ogólnie nie miałbym problemu z tą sceną gdyby w poprzednich filmach pomiędzy nimi występowały jakieś interakcje. Przez to, że mamy tutaj zebrane postacie które nigdy ze sobą nie zamieniły nawet słowa ta scena odstaje od reszty.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: A nie jest trochę tak, ze wpadleś w pułapkę schematu? W sensie, ludzie zaczęli uwazać, ze to słaba scena - bo kobiety, bo girl power i nie można tak, wiec wpadleś w to samo i sam zacząłeś tak uważać?. Przecież to zwyczajna scena ,w której do najsilniejszej kobiecej postaci przyłącza się reszta uwaga kobiecych postaci- logiczne :) az musiałem sobie puscić jeszcze raz i chyba tylko faceci w 21
  • Odpowiedz
@Oknonapodworze: raczej nie wpadłem bo oglądałem ten film bez spojlerów i mnie ta scena poprostu zazenowała i nie chodzi tu o kobiece postacie co już mówiłem tylko o samo zaistnienie tej sceny bo ona sama mogła przenieść tą rekawice a reszta była zbędna
  • Odpowiedz