Wpis z mikrobloga

Już w poniedziałek 27 czerwca CDPR zaprasza na strim charytatywny dla sprawy LGBT z pomocą kampanii przeciwko homofobii. Wśród prowadzących osób z CD Projekt Red będą m.in. znani i lubiani w community cyberpunka i gwinta - Miles Tost i Paweł Burza. Będzie też nowa osoba z ekipy CDPR, niebinarny Tolly Kulczycki. Więcej szczegółów i rozpiska tutaj:
https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1540394323237163008

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa i wpłat na szczytny cel!

#cdprojektred #gwint #cyberpunk2077 #pridemonth #lgbt
pablo397 - Już w poniedziałek 27 czerwca CDPR zaprasza na strim charytatywny dla spra...

źródło: comment_1656098098Medxtj2hdP8eqvUqCOBHaB.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@DalasTudios

skoro już na samym starcie nie zaakceptował siebie


Powiedz to samo np. osobom z depresją ;)

Aczkolwiek nie masz żadnych podstaw, by uważać, że ta osoba siebie nie akceptuje. Może (nie musi) nie akceptować swojego ciała.

Mamy nie akceptować np. grubych albo starszych? Też często nie akceptują swojego ciała.
  • Odpowiedz
@pablo397: niech #!$%@?ą. Ponad rok zajęło im załatanie bugów, które gracze naprawiali w nieoficjalnych patchach kilka dni po premierze, a po 3 latach wypuszczą DLC do gry o której niewielu już pamięta. Dobrze, że mają czas na pierdoły
  • Odpowiedz
@BQP: > Ponad rok zajęło im załatanie bugów, które gracze naprawiali w nieoficjalnych patchach kilka dni po premierze
no chyba nie xD

a po 3 latach wypuszczą DLC

po 2 latach i 2 miesiącach

do gry o której niewielu już pamięta.

skoro o niej nie pamiętasz to czemu tu jestes? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze, że mają czas na pierdoły

dotknij trawy czy coś - to coroczna
  • Odpowiedz
To modny temat na zachodzie i to nic dziwnego, że redzi podążają za trendami popularnymi na ich rynkach.


@pablo397: Modnym tematem na zachodzie jest przede wszystkim bycie uczciwym, a polecieli z inwestorami ukrywając bugi tuż przed premierą. Gdyby główna spółka CDP była zarejestrowana w USA to by byli już bankrutem, , bo to poważne naruszenie i nie takie firmy szły z torbami. Czyli są oszustami, ale bawią się za pieniądze inwestorów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qeni: wow, przejrzałem i powiedziałbym, że to jest konto jakiegoś prawicowca-żartownisia, który chce udawać skrajnie lewicowego typa xd
  • Odpowiedz
@Pierorzek: #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ekspert_od_niczego: racja, za bardzo się napinam w necie. CP2077 też chciałem spiracić a kupiłem na premierę () czego później żałowałem. Mam wszystkie wiedźminy z dodatkami, wojnę krwii: wiedźmińskie opowieści również, taki ze mnie pirat jak z koziej dupy trąba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tym razem deklaruję spiracenie ich kolejnej gry.
  • Odpowiedz