Wpis z mikrobloga

@Shmoikel: Ale po co ty powtarzasz kolejny raz to samo? Ja rozumiem o co ci chodzi, ty nie rozumiesz, że odnoszę się TYLKO I WYŁĄCZNIE DO UŻYCIA SŁOWA KAŻDA. Nie odnoszę się do tego czy to mówią grube, chude, grube z chorobą tarczycy, ślepe, kulawe, głupie, uposledzone czy rude. Odnoszę się tylko do głupoty zastosowania słowa każda zamiast: wiele, część, niektóre, liczne itp. Nic więcej. Czy teraz w końcu dotarło? Prościej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SkrytyZolw: ja nie użyłem samego słowa każda, nie wybierasz sobie słów które cię interesują bo tracisz sens, a sens tego co napisałem to, że każda która mówi, że to przez tarczycę jest gruba. "nie każda kobieta tylko każda gruba kobieta." W sensie, że nie powie tego ruda, chuda czy jak ty niekumata, tylko każda z nich będzie gruba, oto cały sens.
  • Odpowiedz
@Shmoikel: nie, wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tylko każda gruba kobieta.

napisze jeszcze raz każda która jest gruba

ie każda kobieta tylko każda gruba kobieta


Ojej, usuwasz swoje komemtarze. Aż tak się wstydzisz? XD Dobra, na czarno, starczy tego nabijania się z ciebie.
  • Odpowiedz
@SzybkiZwinnyOpalony: Mam Ci wysłać zdęcie USG które pokazuje że moja tarczyca wygląda gorzej niż wątroba alkoholika po 30 latach walenia denaturatu? xD
To nie jest wymyślona choroba, tylko choroba przewlekła która niszczy powoli organizm człowieka i da się to zobaczyć nawet na USG albo po badaniach krwi.
"Leki" na tarczycę nie leczą tarczycy, tylko próbują (z różnym skutkiem) zastąpić brakujące hormony, a do tego nie da się ich dobrać raz a
  • Odpowiedz