Wpis z mikrobloga

@smuteg: Jedno pytanie:
Nie robiles 15 lat. Po co chcesz cos wywalac? Zal Ci tych 3 stowek raz na 15 lat?

Jak kilka lat temu wpadlem za pomysla ze skoro jestem przed 40 to wypadaloby jakis "przeglad" zrobic (bo lekarza odwiedzam srednio raz na kilka lat (plukanie ucha albo urazy ortopedycze) to poszedlem do rodzinnego i mowie ze chce przeglad.

I moie o co mi chodzi. Koles wypisuje jakie badania maja
@gorzki99: te badanie na tej liście to tak bardziej na pałe dodałem i nie wiem czy jest tu jakieś niepotrzebne albo jakiegoś ważnego brakuje a cenę widać bo tak mi się ucięło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
te badanie na tej liście to tak bardziej na pałe dodałem i nie wiem czy jest tu jakieś niepotrzebne albo jakiegoś ważnego brakuje a cenę widać bo tak mi się ucięło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smuteg: Jak pisalem - bralbym wszystko.

Tylko problem polega na tym ze zyjemy w chlewie obsranym gownem. I nie masz pewnosci ze jak wpadniesz z wynikami "wszystkiego" to lekarz bedzie potrafil/chcial ziterpretowac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smuteg: Połowa tych badań jest kompletnie beż sensu. Mocznik? Prolaktyna? A zasięgasz rady ludzi na wykopie którzy swoją wiedzę czerpią z artykułów na abc zdrowie ¯\_(ツ)_/¯