Wpis z mikrobloga

@rzep: ło baben, niezły ten subreddit xD ale jak dla mnie nic nie przebije r/phallo. Przeglądanie tego to jak ruchanie tygrysa - trochę śmieszno trochę straszno.

Zapraszam i polecam,
Piotr Fronczewski


  • Odpowiedz
@qtax:

Empatia. Niektórzy chcą uświadamiać i powstrzymywać obcych im ludzi przed zniszczeniem sobie życia.

Natrząsanie się z osób zmagających się z poważnymi problemami to najwyraźniej jakiś nowy wymiar empatii, którego wcześniej nie znałem.
  • Odpowiedz
@Mr_Hand_of_Fate: Osoba niezdecydowana dzięki temu ma szansę usłyszeć argumenty / powody dlaczego jednak tego nie robić, co jest szczególnie ważne kiedy dzieciaki trafiają w echo chambers typu /r/egg_irl. Takie wytykanie palcami freaków może jest #!$%@? dla tych freaków, ale jeśli to ma ratować ludzi przed #!$%@? sobie życia i szansy na reprodukcję to IMO jest to mniejsze zło
  • Odpowiedz
@Devhar to tylko świadczy o tym, że to żaden prawak tylko zwykły troll, a @rzep dał się złapać na zwykłego bajta. Ale to fajnie: prawaki mają swojego geja co to nie popiera lgbt, a lewaki prawaka co szkaluje papaja (ʘʘ) A ty spisałeś się jako białorycerzyk, otrzymujesz pelerynę () BTW chyba cię kojarzę: jesteś z Poznania? Coś się na mnie uparłeś,
c.....t - @Devhar to tylko świadczy o tym, że to żaden prawak tylko zwykły troll, a @...

źródło: comment_1656104686VaNGe2FuVxfFXvB1YANNMJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wszedlem na tego suba na chwilę i o choooy XD nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy. Najlepsze komentarze: looks amazing, impressive xDD to coś nazywane tam wagina wygląda jak zdeformowane wrota Baldura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz