Wpis z mikrobloga

ale spółeczka Szumowskiego dostała po dupsku. Z konferencji z rana wynika, że to wcale nie musi być taka zła informacja wycofanie się galapagos z projektu, dostali bezzwrotne 27 mln euro, dostali cząsteczke z powrotem oraz wszelkie wyniki badań jakie galapagos poczynił. Molecure w tym momencie traci prawie 40%, a jest duża szansa, że sprzedadzą tę cząsteczke komuś innemu, prowadzą rozmowy z zainteresowanymi, którzy wcześniej przegrali z galapagos. Wziąłem co nieco po 15 zł, IMO spółeczka z dużym potencjałem
#gielda
  • 7
@spinor z biotechem masz ten problem, ze może to trwać latami zanim cokolwiek będą w stanie spieniezyc.Może i spółka z potencjałem, ale boczniak może trwać kilka lat
@spinor: Dokładnie o tym wczoraj pisałem. Ale do tego można podejść na 2 strony:
1. Galapagos rzeczywiście zmieniło strategię i dlatego się pozbyli cząsteczki
2. Galapagos podczas badań odkryło coś, co im się nie podoba i rezygnują, a koincydencja ze zmianą prezesa i strategii jest przypadkowa
@dzihau: bez przesady, przed umową z galapagos cena była koło 15 zł, a teraz są w lepszej sytuacji, bo mają kasę i cząsteczke do sprzedaży, dodatkowo poczynili postępy z innymi cząsteczkami.

@wizard3: Jakby coś było nie tak z tą cząsteczka to raczej by tego nie ukrywali. Molecure dostało wyniki badań Galapagos, i zamierzają kontynuować te badania, jakby było źle to by nie robili tej cząsteczki swoim priorytetem, mają przecież inne
@spinor dla airwaya też zwrócili super produkt i spadl na minima. I mimo że czas upływa to produkt dalej jest niesprzedany. Nie piszę tu będzie podobnie ale po prostu lepiej nie spieszyć się z zakupami
@spinor: Zwyczajnie oni mogą mieć mniejsze doświadczenie, nie zauważać tego co Galapagos itd. Nie twierdzę, że tak od razu jest, ale należy rozważyć taką możliwość ;) Osobiście mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i uda im się ponownie sprzedać cząsteczkę.