Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kawa #ekspresdokawy #krups
Pacjent to krups evidence ea8901 bodajże, byłem do niedawna szczęśliwym posiadaczem i cebula była silna, więc do czyszczenia wrzucałem większe tabletki bo miałem dostęp do takich jak do ekspresów wfm. No i wiele razy było git, tabletkę pobierało i się czyścił. Wczoraj wystąpił komunikat, że czyszczenie konieczne, więc zabieram się za to. Napełniam zbiornik, podstawiam swój pojemnik, otwieram klapkę żeby wrzucić tabletkę a tam... Tabletka. Z poprzedniego mycia około miesiąc temu. Nie wciągnęło jej i tak sobie leżakowała w tej przegródce. Chciałem ja wyciągnąć ale przez wilgoc się rozkruszyła i została tam w prochu. Myślałem, że może to ułatwi jej wpadniecie do środka, ale nie. Podczas czyfzesnia jej nie pobrało, przesuwanie raz w jedną raz w drugą nie zdaje egzaminu.
Zdjąłem z góry pojemnik z kawa, myślałem, że coś się wyklaruje. Ale niestety nie widzę nic co by mnie naprowadziło na to co zrobić i jak wyciągnąc pokruszona tabletkę :/ ktoś coś może wie? XD
BeDoEl - #kawa #ekspresdokawy #krups
Pacjent to krups evidence ea8901 bodajże, byłem ...

źródło: comment_1656013979owOXvvjnHKIT1RMjExEtyI.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeDoEl: Nie przejmuj się, nic się nie stało, po prostu nie przejechało tlenem rurki. Wyjmij wszystko, złóż i używaj dalej.
Krups ostro musiał myśleć co tu zrobić, by sprzedawać mniej za więcej i wpadli na taki downsizing tabletek ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: tylko, że coś jest nie tak. Wyczyściłem całość, tabletkę wrzuciłem prosto w zaparzacz (na srebrne sitko), i podczas czyszczenia woda nie wylatywała przez dziurki z których leci kawa, tylko wali w odpływ, w zbiorniku na krople robi się mnóstwo wody :/ No i nie dolewa kawy. Doppio które mam ustawione na 90ml wlewa na 60ml. Boję się, że coś z uszczelkami albo nie wiem, przez to, że nie było na