Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#remontujzwykopem #patodeweloperka #mieszkanie

Konia z rzędem temu, który wymysli jak rozplanować łazienkę 1.8x1.74 z oknem. Poniżej wymiary, a moja propozycja w załączniku.

A tak na poważnie, jeśli ktoś zrobiłby schemat takiej łazienki wg poniższych pkt, a ja finalnie bym tak ja zrobił, ofiaruje drobny podarunek do wartości 100 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- kibel w tym miejscu co jest,
- pralka,
- umywalka z szafka,
- kosz na pranie,
- wanna z parawanem dla bombelka.

Wg mnie mój plan jest idealny jak na te przestrzeń jednak spotyka się z oporem żony że względu na kąpiel bąbelka. Chciałaby mieć wannę z parawanem. Ja z kolei nie chce przenosić pralki do kuchni.

Wersją z wanną i pralka wg mnie wyglądałaby tak, że wanna na ścianie z oknem, umywalka na ścianie z kiblem, a na przeciwnej pralka. Minusy, mega mala umywalka.
asereheaehe - #remontujzwykopem #patodeweloperka #mieszkanie 

Konia z rzędem temu, k...

źródło: comment_1656005374zAUKHrcLe9e637tQCiM7ew.jpg

Pobierz
  • 20
Zrób prysznic turecki, zaoszczędzisz na kabinie i brodziku, a zlew pod okno. Kosz na pranie - zrób jakaś szafkę bardziej pod sufitem. Tak mało miejsca że musisz iść na konpromis
@4833478: spokojnie da się :) sprawdź najlepiej jak jest pion kanalizacyjny poprowadzony czy jest bliżej dzwi czy okna. Jak bliżej okna to przerabiasz kanalizację aby po wyjściu z pionu szła od razu przy ścianie w stronę okna tam postawisz stelaż do podwieszanej miski. W miejscu gdzie ma być umywalka zamawiasz szafkę na wymiar aby była od dzwi do zabudowy miski. Co do pralki jak jest miejsce można ją do korytarza do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcin-el-mops: do korytarza nie pójdzie pralka, ale zweryfikowaliśmy koncepcje kuchni i prawdopodobnie tam wyląduje pralka i tak jak mówisz, pod okno pójdzie wanna, na ścianie z kiblem jakąś półeczka na kosmetyki, pewnie w zabudowie wanny, parawan na tej stronie gdzie jest pralka, a w miejscu pralki na całej długości szafka z misa umywalkowa i bateria podtynkowa co bh dobrze zagospodrowac te przestrzeń.