Wpis z mikrobloga

@CzlekSowa: Czemu Kraków na czerwono? Przecież nie jesteśmy żadnym zacofanym wschodnim zadupiem, tylko nowoczesnym i otwartym miastem. Zaliczanie Krakowa do tej zacofanej i ciemnogrodzkiej Polski B jest bardzo krzywdzące.
  • Odpowiedz
@CzlekSowa: nie rozumiem dlaczego kraków jest zaznaczony na czerwono. Władze mocno się sprzeciwiały takim pomysłom na poziomie wojewódzkim i zapowiadały apelacje. Na poziomie miastowym też by coś takiego nie przeszło (i nic mi o tym nie wiadomo, nawet https://atlasnienawisci.pl/ nic takiego nie podaje). Co więcej, SA w krk stwierdzał nieważność takich stref w kilku powiatach i gminach w małopolsce. Jednym zdaniem, nie znajduję uzasadnienia dla prawdziwości tej mapy
  • Odpowiedz
@CzlekSowa a od kiedy ideologia ma być wyznacznikiem prawa? Leżenie na glebie, bo zabił się murzyn ok. Klękanie na meczach ok. Ale #!$%@? za jakąś flagę przy, której całe 99% osobników sra na swój kraj i przez brak propagowania idiotyzmu, unia zabiera pieniądze?! xD przecież większość z tych lpg dąży większą nienawiścią do normalnych ludzi niż przeciwnie. To już kolorowa tęcza ma prawo wyrażać zdanie za mnie i za resztę ludzi?
  • Odpowiedz
@Prexiax anime w avatarze już jest wyznacznikiem braku i inteligencji i pogwałcenia praw człowieka xD przecież wy nie jesteście normalni xD same postacie oderwane od rzeczywistości utożsamiające się z czymkolwiek, ale tylko nie z normalnym człowiekiem
  • Odpowiedz
@Matti28: ja #!$%@? ustawiłam sobie coś co mi się po prostu podobało xD prawactwo powinno się ustawowo leczyć, macie poryte łby naprawdę xD


@Prexiax kultura wypowiedzi, aż bije w oczy przez te twoje tęczowe pełne miłości słowa xD
  • Odpowiedz
@szpongiel: to pieniądze z unii mogą sobie robić co chcą z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a PiS dobrze wie, że bez tych pieniędzy wyborów nie wygra, po prostu polska jest za biednym krajem. Dlatego gdzie mogli to odrzucili, a gdzie slepia wiara tam Ziobro z resortu sprawiedliwości sypnie, bo przecież to sprawiedliwe nienawidzić innych ludzi.
  • Odpowiedz