Wpis z mikrobloga

kultura wypowiedzi, aż bije w oczy przez te twoje tęczowe pełne miłości słowa xD


@Matti28: Najpierw kogoś obrażasz, a później oczekujesz że obrażana osoba będzie cię tolerowała. Logika level prawak. Prawactwo po raz kolejny ryje po dnie i jeszcze jest z tego dumne xD
  • Odpowiedz
obraziłem kogoś wulgarnie przygłupie? xD debilami się po prostu chyba rodzicie, a nie macie inne świadomości niebinarne xD musiałem to napisać skoro i tak stwierdziłeś, że kogoś obraziłem, a zrobiłem w to stokroć łagodny sposób w kierunku idioty xD


@Matti28: Przeczytaj wyżej swoje wypowiedzi, choćby to:

anime w avatarze już jest wyznacznikiem braku i inteligencji i pogwałcenia praw człowieka xD przecież wy nie jesteście normalni xD same postacie oderwane od
  • Odpowiedz
idź do psychiatry, a może poczujesz się lepiej. Tylko nie do takiego LPG, bo wylecisz jako niebinarna mucha końska


@Matti28: Najpierw obrażasz innych, później wypierasz się że nie, wyzywasz mnie od przygłupów i debili a na końcu każesz mi iść do psychiatry xD Lecz się na nogi bo na głowę już za późno, nienawiść wypaliła ci już ostatnie szare komórki.
  • Odpowiedz