Wpis z mikrobloga

@Hubertosik: Oj można to tak interpretować jak Ty - będąc toksycznym. Można też przestać widzieć w każdym "masturbacje do własnego ja" i zobaczyć w tym coś co chcą przekazać? Może to, że chciałem zmotywować tym filmem wiele osób, że nieważne gdzie są, to da sie z tego wyjść? :)

Zdrówka życzę, mniej zawiści.
A co do innych sportów - zawsze możesz się przekonać, dawaj pogramy w piłkę, poćwiczymy sztuki walki, zobaczymy
@mikorys: Po czym stwierdzasz, że nie grzeszę inteligencją? :P To głupim to tak z nieba wszystko spada? :) Bycie wulgarnym i nie ukrywaniem się za maską "ą i ę" w internecie, nie robi mnie głupim. Jestem szczerym gościem i mówie to co myślę - chyba takich ludzi każdy oczekuje na swojej drodze? Pozdrawiam
@Kiecol okej, niechze będzie. Może jestem za bardzo wyczulony na tego typu produkcje i na tego typu przedstawianie się w internecie. Obraziłem Cie, nie powininenem, przepraszam. Nie zawsze mam czas i ochotę by mocniej zgłębić dany temat (powinienem, skoro komentuje).

Gratuluję reakcji I serdecznie pozdrawiam.
@Hubertosik: Nie mierz wszystkich jedną miarą. Ja działam w internecie od 2010r, odszedłem ze środowisk typu pompa team gdzie byłem współzałożycielem tego, ze względu na to, że liczą się dla mnie wartości, a nie tylko hajs. Pośledziłbyś moją historię troszkę lepiej, to byś sam doszedł do takich wniosków.

No nic, pozdrawiam i powodzenia życzę :)