Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@L3stko: Słabe i w sumie nieprawdziwe. Wytykanie konfederacji hipokryzji to nie jest jaranie się pochodzeniem sprawców jak w przypadku prawaków. Może kiedyś dorośniesz umysłowo i zrozumiesz.
  • Odpowiedz
A co się działo jak był w Niemczech zamach do którego użyto ciężarówki której kierowcą był Polak?


@Dave987654321: Jakiś typ się zesrał, że "JEDNAK POLAK ZABIŁ". Sam wtedy go zgłaszałem. Wyłapał bana potem. Tylko zadajmy sobie podstawowe pytanie: #!$%@? kiedy to było? 6-7 lat temu?

Nie masz lepszych przykładów? Bo ja ci opisuję historię sprzed niecałego miesiąca i to nie randomka z internetu a posłów zasiadających w sejmie. Masz ty RiGCz
  • Odpowiedz
Przecież wszyscy tęczowi na wykopie wtedy mieli święto, przynajmniej dopóki się nie okazało że Polak był jedynie pierwszą z ofiar xD


@Dave987654321: Jak głosisz takie śmiałe tezy to może jakieś przykłady?
  • Odpowiedz
Przecież wszyscy tęczowi na wykopie wtedy mieli święto, przynajmniej dopóki się nie okazało że Polak był jedynie pierwszą z ofiar xD


@Dave987654321: No ale dobra, załóżmy było wtedy giga święto a neuropki robiły sobie wtedy nawet tort ze swastyki #pdk.
Dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie jak to się ma do tego, że jakieś randomki z internetu się debilnie zachowują do sytuacji w której robią to politycy zasiadający jako posłowie
  • Odpowiedz