Wpis z mikrobloga

Starczyło, że któryś z tych kierowców się zagapił


@Darth_Gohan: no zagapił się i go wywalilo w powietrze jak prom kosmiczny? Debile pewnie sobie tor wyścigowy urządziły, szympansy #!$%@? w gruzach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kicjow: o kij ci chodzi typie. Ani ciebie nie oznaczyłam ani się nie śmieje że śmierci.

Tylko kurde kogoś sobie oznaczyłam bo mam sytuacyjna historię i ten ktoś wie o co będzie chodziło.

Jak masz gówno w dupie to idź się wysraj

Z fartem
  • Odpowiedz
@mwmichal: Zobacz wpis wyżej.

Ziomek z AUDI wepchnął BMW na krawężnik. Krawężnik w tamtym miejscu idzie lekko pod kątem. Zadziałało jak rampa. Naprawdę na filmikach z polskich dróg są takie akcje widoczne.

Nie mówię, że Wrocławscy kierowcy są święci, ale jak będziesz miał pecha to nawet jak jesteś najlepszym kierowcą ten drugi zrobi całą robotę za Ciebie.
  • Odpowiedz
Jak masz gówno w dupie to idź się wysraj

HELLO

?????? Jesteś psycholem?


@Tygrysia_Lilia: leki wzięte? zniszczone auto na boku + rozwalony przystanek w drobny mak, to chyba dość oczywiste, że są osoby ranne z możliwym skutkiem śmiertelnym
  • Odpowiedz
Ziomek z AUDI wepchnął BMW na krawężnik. Krawężnik w tamtym miejscu idzie lekko pod kątem. Zadziałało jak rampa. Naprawdę na filmikach z polskich dróg są takie akcje widoczne.


@Darth_Gohan: wiadomo, jechali 50km/h albo i wolniej i ich wystrzeliło. Wcale nie przekraczali prędkości.

Wina tylko i wyłącznie tych szympansów, którzy nie powinni dostać prawka bo jak widać daliśmy im narzędzie do zabicia człowieka. Zrzucanie winy na "krawężnik pod kątem" to jakiś odlot,
  • Odpowiedz
@mwmichal: A masz 100 % pewności, że przekraczali? Masz nagranie z tego wypadku? Jesteś biegłym i na podstawie zdjęć z gazety wiesz, że już jechali dużo szybciej?

Znasz to miejsce we Wrocławiu? Jest fatalnie zrobione.

Ja po prostu mówię, że już było na początku że na pewno wina gościa w BMW, na pewno naćpani.

Według wstępnych ustaleń wina jest ziomka z AUDI i wszyscy trzeźwi.

Infrastruktura w Polsce jest często fatalnie
  • Odpowiedz
trzeba pilnować linii jazdy nie tylko swojej, ale i sąsiada


@Seee: najgorzej jak się jeździ autem i trzeba obserwować otoczenie i zachowywać szczególną ostrożność echhhhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: młode dzieciaki w gruzach marek "premium" - serio próbujesz działać argumentem "a czy widziałeś nagranie, że zasuwali?". Sprawa jest jasna jak budowa cepa - nie zachowywali się bezpiecznie na drodze tylko jak zwierzęta i cenę za to zapłacił niewinny człowiek. Absolutnie nie ma szans, że podczas bezpiecznej jazdy - max. 50km/h po mieście auto Ci wystrzeli w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca audi zmienił pas ruchu na lewy, gdzie uderzył w BMW. W wyniku tego zderzenia auto wypadło z jezdni taranując wiatę przystankową i niemal wszystko co znajdowało się obok. Samochód przeleciał nad głową jednego z pasażerów i uderzył w drugiego, który wpadł na torowisko.


jak auta się zderzają przy normalnej jeździe to nie latają nad głowami przechodniów...
  • Odpowiedz