Wpis z mikrobloga

@925fomo: przymykając oko na krótką próbę, to jest intuicyjne, bo negatywny sentyment zawsze bardziej widać niż pozytywny.

Wpisy na wykopie przypominają w sumie opinie produktów w sklepach - w tym przypadku produktem jest "zakup kryptowaluty" i jak jest #!$%@? to ludzie chętniej to komentują i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW tutaj cicho zakładam, że część osób, nazywanych nocoinerami paradoksalnie coś kupiło i się denerwuje na spadkach,
@dean_corso: oj niewiele wynika z tego
1) to TT a nie wykop - wyniki mogą być zupełnie inne
2) dane zaczynają się od 2022 r. także jest tylko spadkowy podokres. W zasadzie nie ma tam w ogóle bull runu ¯\_(ツ)_/¯
3) większość tweetów jest oznaczona jako neutralne... Dlaczego? Nie wiem choć się domyślam. Widziałeś kiedyś neutralne wpisy na wykopie? Bo ja nie
IMO nie ma większego sensu nic dokładnie liczyć na
@925fomo: Benjamin Cowen się chwalił ostatnio czymś takim w swoim płatnym serwisie (ale jakie źródła agreguje tego nie wiem, korelowało się przyzwoicie). Najlepiej zrobić samemu, jeśli tylko masz w opór czasu.

Ale i zadaj sobie pytanie po co? Korelacja jednoczesna, a prognozowanie to dwie różne rzeczy. W pierwszym wyjdzie ci luks (i do niczego ci się to nie przyda), a w drugim np. RMSFE na poziomie random walka albo arimy i