Wpis z mikrobloga

Bosak:

Wczoraj późnym wieczorem z dwoma znajomymi obejrzałem znaczną cześć spotkania z JKM na UG, na które przyszło ok. tysiąca studentów. Siedzieli na podłodze wokół Miszcza i łykali wszystko jak młode pelikany. Demagogia level master. Próbowałem liczyć przeinaczenia, błędy i zmyślone dane pojawiające się w wypowiedziach JKM, ale zgubiłem się po kilkudziesięciu...


Uuu...będzie wojna :D

#bosak #ruchnarodowy #krul #korwin #knp #jkm
  • 19
@SirBlake: demagogią to ja nazwę ostatnią konferencję Gowina i Wiplera na temat obniżenia ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców.

wymyślmy coś, zróbmy konferencję, zobaczmy czy ludzie łykną
bije po oczach jak wtenczas, Wipler się jąka co chwile jakby nie wiedział co ma mówić i czy dobrze powtarza co mu kazali, gość jego prawej po kilku sekundach zakłada ręce w wymownym geście

czo ten Wipler
visage bez dalszego komentarza
demagogią to ja nazwę ostatnią konferencję Gowina i Wiplera na temat obniżenia ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców.


wymyślmy coś, zróbmy konferencję, zobaczmy czy ludzie łykną


bije po oczach jak wtenczas, Wipler się jąka co chwile jakby nie wiedział co ma mówić i czy dobrze powtarza co mu kazali, gość jego prawej po kilku sekundach zakłada ręce w wymownym geście czo ten Wipler


visage bez dalszego komentarza

@franekfm: xD
@Destr0: prawie

1. sprzedać człowieka i wprowadzić go do sejmu =>

bułka z masłem
vs

2. sprzedać człowieka z zasadami i wprowadzić go do sejmu => o to już sztuka nie byle jaka

w przypadku nr 1. wystarczy obiecywać wszystko i wszystkim i rzucać ogólniki z którym ciężko się nie zgodzić => patrz Palikmiot

a ostatnie sondaże to już tylko 3%, pewnie po świętach będzie 2% a za kwartał 1%
@SirBlake: sugeruje wstrząsnąć waszymi liderami bo za chwilę pójdą ścieżką Palikota, czytaj w sensie szukania co się najlepiej sprzeda. Radzę Wam przyjąć jakieś zasady jako fundament i na tym oprzeć żelazny program. Marketing polityczny co robi Gowin czyli jestem znanym politykiem porobię spotkania i ludzie polecą na spotkanie ze znanym politykiem i po spotkaniu będą orać (w dodatku za darmo), sorry ale to nie na dłuższą metę, well jest MLM, które
@SirBlake: Ze sprostowaniem Twoich zarzutów miałbym tyle pracy co z ewentualnymi zarzutami Bosaka, gdybym miał je prostować w pojedynkę, a efekt tego i satysfakcja byłaby niewielka. Całą dyskusję przeczytałyby może 3 osoby, wiec szkoda Twojego i mojego czasu.

Chodzi mi tylko o to, że Bosak zarzuca Korwinowi coś, co sam stosuje w tej krytyce. Przecież nie podaje konkretów tylko właśnie zmyślone liczby. Nie popiera swojego zarzutu żadnymi danymi.